Üniversite aşkı evliliğe gidiyor

Arslan ailesinin oğlu Mahmut Arslan ile Özçelik ailesinin kızı Şeyma Özçelik, ’da takılan söz yüzüğünün ardından muhteşem bir törenle nişanlandı

Giriş Tarihi: 29.7.2016
Üniversite aşkı evliliğe gidiyor
Mersin'in tanınmış simalarından Arbel AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Mersin Şubesi Başkan Yardımcısı 'ın oğlu Mahmut Arslan ile 'nın saygın ailelerinden Gülşen- Özçelik çiftinin kızı Şeyma Özçelik, TOBB Üniversitesi'nde başlayan aşklarını evliliğe doğru götürüyor. Önce söz kesen ardından nişan yapan Şeyma-Mahmut çifti, evlilik için sevenlerini fazla bekletmeyeceklerini söyledi.

BABALARIN MUTLULUĞU
Mahmut Arslan'ın söz ve nişan töreni için Arslan ailesi Ankara'ya taşındı. TOBB Üniversitesi İktisat Bölümü'nde okurken aynı bölümün öğrencisi Şeyma Özçelik ile büyük bir aşk yaşayan Mahmut Arslan, okul bittikten sonra aşkını söz ve nişanla taçlandırdı. Oğlunun mürüvvetini görmenin sevincini yaşayan Hasan Arslan törenin en mutlu kişisiydi. Demetevler Mahallesi Muhtarı Önder Özçelik ise sevgili kızını nişanlamanın sevincini yaşıyordu. Evde yapılan söz töreninden sonra nişan Hilton Garden Oteli'nde yapıldı. Şeyma Özçelik-Mahmut Arslan çiftinin nişan yüzüğünü Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile damadın amcası Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan birlikte taktı ve kurdeleyi kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite aşkı evliliğe gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN