Başkan Yaşar, Mehmet Haberal’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 27.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal’ı Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Haberal, Yaşar’la sohbet ederek masasının üzerinde bulunan Silivri Cezaevi’nde kaldığı hücrenin maketini gösterdi. Haberal, “Bu maketi ellerimle çizdim, hazırladım. Günler, geceler boyu uğraştım. 4 yılı aşan bir hapis süresi yaşadım. Özgürlüğümüzü aldılar, unutulur gibi değil” dedi.
Ülkenin Haberal gibi değerlere ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Yaşar ise, “Allah özgürlüğünüzün kısıtlandığı o günleri bir daha yaşatmasın. Tıp ve eğitim alanınızdaki çalışmalarınız takdire şayan. Türkiye için önemli bir değersiniz. Bilim adamısınız. Siyasette de bu başarınızı sürdürüyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.
Belediyenin projelerinden de bahseden Yaşar, ’nın yalnızca bir bölgesinin değil her bölgesinin güzel olmasını gerektiğini belirterek, Nisan ayında açılması planlanan kadın sığınma evinin müjdesini verdi. Ziyaretin sonunda Haberal, Başkan Yaşar’a çini bir tabak hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yaşar, Mehmet Haberal’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN