BAE'den Türkiye için çirkin iftira

BM’nin Kudüs kararından sonra Birleşik Arap Emirlikleri’ne ait Sky News Arabia “Türkiye DEAŞ ile ittifak halinde” diyerek iftira yayını yapmaya başladı. Türkiye aleyhinde kara propaganda yürüten Sky News ve FOX'un sahibi olan Murdoch, Kudüs kararının ardından harekete geçerek tetikçilerine saldırı talimatını verdi.

Giriş Tarihi: 22.12.2017 00:17 Güncelleme Tarihi: 22.12.2017 00:17
BAE'den Türkiye için çirkin iftira

Sky News Arabia'nın 12 kişilik internet ekibi Türkiye'deki FOX Türkiye 'nin binasında çalışıyor.

BAE'ne ait skynewsarabia 'nın internet yayın ekibinin FOX Türkiye binasında çalışması için Dahlan'ın FOX'a bir yıllığına 30 milyon $ verdiği iddia ediliyor.Bu ekip aynı zamanda Türkiye karşıtı Arapça trol hesapları da yönetiyor.

TÜRKİYE'DE FOX TV BİNASINDA ÇALIŞIYORLAR
FOX TV binasındaki 12 kişilik ekip BAE'deki skynewsarabia'daki 40 kişilik özel seçilmiş sözde Türkiye uzmanları tarafından kontrol ediliyor.

BAE'deki ekibin içinde firari FETÖ'cüler de bulunuyor. FETÖ'nün Türkiye aleyhine hazırladığı dosyalar bu 2 merkezden Arap dünyasına servis ediliyor.

SKY NEWS VE FOX'UN SAHİBİ MURDOCH
Yahudi Lobisinin önde gelen isimlerinden, Türk ve İslam düşmanı Rupert Murdoch yine iş başında. Türkiye aleyhinde kara propaganda yürüten Sky News ve FOX'un sahibi olan Murdoch, Kudüs kararının ardından harekete geçerek alçakça iftiralarına başladı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BAE'den Türkiye için çirkin iftira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN