Rüyada gibiyim

Tam 33 yıl sonra babasına kavuşan Sabine Ages, Bursa’da yeni ailesi ile rüya gibi günler geçiriyor. Sabine, “Sanki rüyadayım ve uyanmayı hiç istemiyorum” diyor

Giriş Tarihi: 19.4.2018 09:31
Rüyada gibiyim
Köln kentinde yasayan Sabine Ages, tam 33 yıl babasının kim olduğunu bilmeden yasadı. Annesinin gizlediği sırrı ölüm döşeğine düşen anneannesi Sabine'ye açıkladı. Babasının bir Türk olduğunu ve Bursa'da yaşadığını öğrenen Sabine, geçtiğimiz hafta sonu Facebook üzerinden ulaştığı babasına kavuşmak için bu kente gitti.

AİLESİ İLE HEMEN KAYNAŞTI
SABINE, babası Adem Rençber'i karsısında görünce çok heyecanlandı, ona uzun süre sarılıp gözyası döktü. Sabine, babasının yanı sıra üvey kardeşleri Esra, Batuhan ve üvey annesi Canan ile de tanışıp kısa sürede kaynaştı. Yeni ailesinden bir an bile ayrılmayan Sabine, "Sanki rüyada gibiyim.
Mutluluktan uçuyorum" dedi.

'GÜNLERDR TARFSZ DUYGULAR YASIYORUM'
KAVUŞMA anını SABAH'a anlatan Sabine Ages, "İstanbul'dan Bursa'ya trenle gittim. Trenden indikten sonra önce erkek kardeşimi sonra halamı gördüm. İstasyon kalabalık olduğu için babamı geç görebildim. Birbirimize sarılarak dakikalarca ağladık. O anı anlatacak kelime bulamıyorum.
Tarifsiz duygular içindeyim" diye konuştu.

İbrahim TAŞ / KÖLN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada gibiyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN