Dört gün SABAH’a konuk oldular

Türkiye’ye giderken aracı bozulan Demirezen ailesi, Almanya’dan yeni gelen arabayı tam dört gün SABAH’ın tesislerinde kalarak bekledi. Aile, SABAH’a ilgiden ötürü teşekkür etti

Giriş Tarihi: 8.9.2018 09:02
Dört gün SABAH’a konuk oldular
Almanya'nın Forchheim kentinden yola çıkan Demirezen ailesi, araçlarının bozulduğu Sırbistan'da tam dört gün süreyle SABAH'ın konuğu oldu. Forchheim'dan eşi Ayten ve kızı Asuman'la Balıkesir'e gitmek için yola çıkan Cavit Demirezen'in arabası SABAH'ın Belgrad yakınlarındaki Sıla Yolu tesisleri çevresinde arızalanınca, yeni arabayı dört gün tesislerde beklediler. Kendisi de otomobil tamircisi olan Demirezen, arabanın tamirinin 3 bin euro tutacak olması nedeniyle Almanya'daki kardeşinden yeni bir araç getirmesini istemişti.

HERKESLE DOST OLDULAR
Abisinin araması üzerine Sabir Demirezen, çekicili bir arabayı Sırbistan'a getirdi. Cavit Demirezen, "Kardeşim bana bir araba bularak buraya geldi ve daha da uzun süre beklemekten kurtulduk. Yeni arabamın gelmesini beklerken SABAH hizmet tesisine ve personeline iyi alıştık" dedi. Demirezen, kendisine ve ailesine personelin çok iyi davrandığını ve onlarla iyi dostluklar kurduğunu belirterek, "Hatta kızım Asuman'ın Garip isimli köpeğinin de arkadaşları oldu. Türkiye'den dönüşte ve seneye izine giderken mutlaka yine SABAH'ın misafirleri olacağız. Yine uğrayacağız" diye konuştu.
Demirezen, "Şimdiye kadar burayı bilmeyenlere ve uğramayanlara, mutlaka burada konaklamalarını tavsiye ediyorum" dedi. Aile, yeni araç geldikten sonra Türkiye'ye doğru yola çıktı.

Hasan ATMACA / SABAH

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dört gün SABAH’a konuk oldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN