Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşçılık Eğitim Salonunda Yeni Düzenlemeler Yapıldı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 14:18
Aşçılık Eğitim Salonunda Yeni Düzenlemeler Yapıldı
Belediyesi, Bahçelievler Mahallesi Mahalle Konağında bulunan Çok Amaçlı Eğitim Salonu’nda Aşçılık Kursu Eğitimi gören kursiyerlerin daha verimli ve profesyonel anlamda çalışmalar yürütebilmeleri için yeni düzenlemeler yapTI.
Bilecik Belediyesi, Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın talimatı doğrultusunda hizmet gören aşçılık eğitim salonunda birçok düzenlemeler yaparak, kursiyerlerin hizmetine sunuldu. Bilecik Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde her 6 aylık dönem zarfında onlarca kursiyerin aşçılık sertifikası aldığı merkezdeki kullanılan, fırın, davlumbaz, mutfak dolap ve tezgahları, aşçılık araç ve gereçleri yenilenerek kursiyerlerin daha düzenli hijyenik bir ortamda aşçılık eğitimlerini almaları sağlandı. Her dönem gerçekleştirilen eğitimlerin ardından yapılan yarışmalarda jüri üyelerine hünerlerini sergileyen kursiyerler, usta öğreticilerden öğrendikleri deneyimleri hayatlarına yansıtıyor. Kültürümüze özgü geleneksel yemeklerin de öğretilerek yaşatılmasını sağlayan aşçılık eğitimlerine katılan ev hanımları aynı zamanda ekonomilerine katkı sağlayacak deneyime de sahip oluyorlar.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen düzenlemeler ile geçtiğimiz 2014 Aralık ayında yapılan yarışmada kursiyerlere vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşçılık Eğitim Salonunda Yeni Düzenlemeler Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN