8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ’’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’’ dolayısıyla verdiği kahvaltıda kadınlarla ile bir araya geldi.
Pelitözü Çınar Bahçe’de gerçekleştirilen kahvaltıya Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı’nın yanı sıra, Başkan Vekili Nihat Can ve eşi Nesrin Can, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, Belediye Meclis üyesi bayanlar, partililer ve Bilecik Belediyesi bayan personeli katıldı.
’’BAŞARIMIZIN PERDE ARKASINDAKİ HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI GÖSTERENLER KADINLARIMIZDIR’’
Kadını anlatmaya ve ifade etmeye hiçbir sözün yeterli olamayacağını dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, başarıların perde arkasındaki fedakarlığın kadınlar tarafından gösterildiğini belirtti. Yağcı, "Kadınlarımız; candır, canandır, kadınlarımız, heyecandır, nefestir, mutluluk kaynağımızdır. Kadınlarımız aslında bizlerin var olma sebebimizdir. Bu hayatı aslında bizler kadınlarımıza borçluyuz. Gerçekten de bizlerin mutluluk kaynağımız, temel kaynağımız kadınlarımızdır. Sizler olmadıkça inanın bu dünyada huzur ve mutluluk olmaz. Ben kendi hayatımda bunu yaşıyorum. Evet görünürde bizler ön plana çıkıyoruz. Ancak perdenin arkasında, her türlü fedakarlığı ve cefakarlığı kadınlarımız yaşıyor. Öncelikle kendi eşime sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü’zün kutlu olmasını diliyorum. Cenabı Allah birlik ve beraberlik içinde mutluluk ve sağlıklı bir gelecek nasip etsin. Sloganımızda da olduğu gibi hep birlikte daha iyiye daha güzele’’ diye belirtti.
’’KADINLAR OLARAK BİZLERİ BULUŞTURDUĞU İÇİN BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal ise, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya, tüm kadınları bir arada buluşturduğu için teşekkür etti. Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kadınlar için söylenebilecek tüm güzel sözleri söylediğini kaydeden Namal, ’’Aslında ben, her bir günün kadınlar günü olmasını diliyorum. Çünkü gerçekten kadına sadece bir gün ayrılamaz. Çünkü kadının hakkının hiçbir zaman ödenemeyeceğini düşünüyoruz. Ama sağ olsun Belediye Başkanımız bizleri bu güzel günde buluşturdu. Bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN