Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatvan Gençlik Merkezi 21 Kurs Açacak

Giriş Tarihi: 7.10.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 13:14
Tatvan Gençlik Merkezi 21 Kurs Açacak
’in Tatvan Kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Tatvan Gençlik Merkezi (TAGEM) tarafından bu dönem genç kızlara yönelik olarak bir birinden farklı 21 kurs açılacak.
Tatvan’da yaklaşık iki yıldır genç kızlara yönelik faaliyet gösteren TAGEM, bu dönem açacağı kurslar için bu hafta itibariyle kayıt almaya başlarken, kurs kayıtlarının 10 Ekim’e kadar devam edeceği belirtildi. Tatvan Gençlik Merkezi’nin çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, TAGEM’de yeni dönem kurs kayıtlarının başladığını belirterek, genç kızlara yönelik olarak bir birinden farklı 21 kurs açılacağını belirtti. TAGEM’in ilçede iki yıldır faaliyet gösterdiğini ve bu kapsamda onlarca kurs açarak yüzlerce öğrencinin bu kurslardan faydalanmasını sağladıklarını ifade eden Kaymakam Erkan, “TAGEM’in bu yılki çalışmalarının startı verildi. Bu yıl ilk etapta çinicilik, ney, İngilizce, resim, kişisel gelişim, seramik yapımı, piyano, Arapça, tiyatro, hafıza teknikleri, model uçak yapımı, gitar, matematik, satranç, beden dili, el sanatları, bağlama, bilgisayar, masa tenisi, hızlı okuma ve anlama, açık öğretim lise - ortaokul - destekleyici kurslardan oluşan toplam 21 kurs açılacaktır. Bu hafta itibariyle başlayan kurs kayıtlarımız 10 Ekim 2015 gününe kadar devam edecek olup, kurslara başvurmak isteyen kursiyerler gerek TAGEM’e 0434 827 5097 nolu telefon numarasından ulaşarak gerekse TAGEM’e giderek hem detaylı bilgi alabilir hem de başvurularını yapabilirler” dedi.
Kurslara gelen öğrencilerin gençlik merkezine ulaşımlarının rahat sağlanabilmesi için ücretsiz servis imkanı da bulunduğunu vurgulayan Erkan, “Yıl boyunca; yılsonu programları, yazar tanıtımları, konserler, tanışma programları, çay partilerinin yanı sıra çeşitli eğlence günlerinin düzenleneceği gençlik merkezimiz, öğrencilerini beklemektedir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatvan Gençlik Merkezi 21 Kurs Açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN