Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Moda kazanı

Giriş Tarihi: 20.6.2020 ABONE OL
Moda kazanı

KADIN GİRİŞİMCİLER İÇİN
Dünyanın önde gelen mücevher markalarından Cartier 2006'dan bu yana INSEAD Business School ile kadın girişimcileri desteklediği bir platforma sahip. Cartier Women's Initiative isimli bu platform kadın girişimcilere, kurdukları şirketleri büyütmeleri ve liderlik becerilerini geliştirmeleri için gerekli finansal ve sosyal desteği sağlıyor. Her yıl özel bir değerledirme sonucunda yeni bir kadın girişimci seçiliyor. Bu yılki değerlendirmeye başvuru yapmak için son tarih 31 Temmuz.

İLHAM MUTFAKTAN
Pandemi sürecinde birçoğumuz mutfaktaki yeteneklerimizi keşfettik. Bu isimler arasında Türkiye'den ve dünyadan da sayısız moda tasarımcısı bulunuyordu. Bu durum oyuncak şirketlerine bile ilham verdi. Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana hem çok tartışılan hem de nesiller boyunca kız çocuklarının vazgeçemediği ve ilham aldığı bir karakter haline gelen Barbie'nin de kısa süre önce mutfakta yeteneklerini gösteren yeni bir serisi piyasaya çıktı.YAZBUKEY ELİ DEĞDİ
Yaz Kurhan'ın kızkardeşi Emel Kurhan ile birlikte kurduğu Yazbukey markasını bilmeyeniniz yoktur. Özellikle Paris moda çevresinde büyük başarı sağlayan bu aksesuvar markası kısa süre önce Flormar markasıyla bir işbirliğine imza attı. Marka 50'inci yıl kutlamaları için Yazbukey ile 20 farklı ruj hazırladı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Moda kazanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA