Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yedi gün 24 saat 'herkes için sağlık'

Bu slogan, Medical Park Uşak Hastanesi'nin. Genel Müdür Op. Dr. Ömer Azal, "Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkı" dedi

Giriş Tarihi: 10.2.2013
DENEYİMLİ BİR KADRO VAR
Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ömer Faruk Azal, "Alanında deneyimli kadromuz ve gelişmiş tıp teknolojisi ile 7 gün 24 saat 'Herkes İçin Sağlık' sloganı ile başta Uşak olmak üzere, çevre illere de hizmet sunuyoruz Hastalarımızın ve yakınlarının yüzündeki gülümsemeyi sürekli kılmak için çalışıyoruz. Doktor sayımızı 46'ya ulaştı. Amacımız; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili bir ekip oluşturarak hizmet vermek" dedi.

ÜCRETSİZ KALP AMELİYATI
2012'de 2 bin 427 anjiyo ve 415 açık kalp ameliyatı ve 425 periferik damar ameliyatı ile bölgenin önemli bir referans merkezi olma yolunda büyük mesafe aldıklarını söyleyen Azal, "Açık kalp ameliyatlarında hiçbir ücret almıyoruz. Hasta sağlıklı şekilde evine gidiyor. Yine hastanemizde ortopedi, üroloji, kadın hastalıkları, kulak burun boğaz, beyin cerrahisi, çocuk cerrahisi ve genel cerrahi branşlarında dünyada bile sayılı olarak gerçekleştirilen pek çok operasyon başarılı ve güvenli bir şekilde yapılıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yedi gün 24 saat 'herkes için sağlık'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN