Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EXPO yolculuğumuza iki destek daha geldi

Giriş Tarihi: 28.3.2013

Medical Park İzmir Hastanesi, İzmir'deki delegelerin olası sağlık sorunlarını giderecek. Sun Ekspres Hava Yolları da 8 ülkeden İzmir'e gelen delegelerin ulaşımını üstlenecek

İzmir'in tüm dünya tarafından tanınmasını sağlayacak ve milyonlarca ziyaretçiye kentin kapılarını EXPO 2020 yolculuğunda bir destek de Sun Ekspress Havayolları ve Medical Park İzmir Hastanesi'nden geldi. İzmir Valisi ve EXPO Yürütme Kurulu Başkanı M. Cahit Kıraç tarafından imzalanan protokollerle Sun Ekpress 8 ülkeden İzmir'e gelen delegelerin ulaşımını üstlendi. Medical Park da İzmir'deki yabancı delegelerin olası bir sağlık sıkıntılarının giderilmesinde sorumluluk aldı. Hilton Oteli'ndeki toplantıda konuşan Vali Kıraç, imzalanan protokollerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bundan sonra da talep gelmesi halinde her türlü işbirliğine açık olduklarını vurgulayan Kıraç, "Şimdiye kadar yapılan girişimlerde Medical Park İzmir'e gelen misafirlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri yerine getirdi. Şimdi bunu imzalayacağımız protokolle resmileştirmek istiyoruz. Bundan sonra da lojistik, haberleşme ve iletişim alanında protokoller yapabiliriz. Buradan ilgililere çağrıda bulunuyorum. Bu tarz sponsorluk talepleri olursa işbirliği yaparız" dedi.

YOLCUYA TANITACAK

Sun Ekspress Kurumsal İlişkiler Müdürü Serdar Alyamaç da, "Sun Ekpress olarak İzmir'e verdiğimiz katkılar bellidir. 8 ülkeye 30 uçakla İzmir'in tanıtımını sağlayacağız. 35 destinasyonla EXPO'yu tüm yolcularımıza tanıtacağız. Almanya, Avusturya, Hollanda, İsveç, İsviçre, Norveç, Fransa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlar yapacağız" dedi.

ÇEKİM MERKEZİ OLACAK
Medical Park İzmir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Zafer Beken de, "EXPO'nun kazanılması İzmir'e de çok anlamlı şeyler katacak. İzmir bir çekim merkezi haline gelecek. Biz de bu noktada sürece katkı koymaktan büyük mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO yolculuğumuza iki destek daha geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN