KAR-SİS ürünleri Ege Flaş İnşaat'ta

KAR-YAPI'nın bünyesinde olan KAR-SİS'in hazır kartonpiyer, lamba göbekleri vb. ürünlerini, Ege Bölgesi yetkili distribütörü konumundaki Flaş İnşaat'ta dağıtılmaya devam ediyor

Giriş Tarihi: 24.7.2013
Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nin 2. kısımda bulunan KAR-YAPI, bünyesinde KARSİS, KARPOL, KARMİKS ve KARSHOP markaları ile 60 dönüm fabrika üretim sahası, 280 çalışanı, 10 bölge temsilciliği, 16 distribütörlük, 650 satış noktası bulunuyor. İçeriğinde ise, XPS ve EPS hammaddesinin CNC ya da Enjeksiyon teknolojisi kullanılarak oluşturulan hazır kartonpiyer, EPS tavan plakası, lamba göbekleri, desenli kartonpiyer, dış cephe söve, denizlik, cephe kaplaması, sütun, kaide, aplik, payanda, EPS viyol, sebze ve meyve kasaları, mermer kutusu, hazır sıva, aderans arttırıcı, mantolama sıvası ve toz yapıştırıcı vb. dekorasyon ürünlerinin yanı sıra; mantolama board, asmolen, panel ürünleri ile de izolasyon grubuna hitap etmektedir. Son yıllarda yaptığı yatırım atağı ile dikkatleri üzerine çeken, sektörün önde gelen firması KAR-YAPI, 2013'ün ikinci yarısına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye genelinde iç ve dış dekorasyon ürün gruplarında kampanya başlatmıştır. Uygun fiyatları, ödeme alternatifleri ve kaliteli ürün portföyünü piyasasında yaygınlaştıran KAR-SİS markası, ülkemiz dışında dünyada 4 kıta ve 47 ülkeye ürünlerini ihraç ederek marka kimliğini yurtdışında da başarı ile tanıtmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Flaş İnşaat Limited Şirketi, KARYAPI'nın merkezi İzmir'de bulunan Ege Bölgesi yetkili distribütörüdür. 1996 yılında kurulan firmanın faaliyet konusu, iç ve dış cephe dekorasyon uygulamaları, her türlü tadilat ve boyadır. Şirket, kısa zamanda perakende nalburiye ve hırdavat sektörü ile şirket büyüme trendine girdi. 2010 yılına kadar şirketi küçük çapta toptan ve perakende faaliyetlerine devam etti. 2012 yılı sonunda KAR-YAPI ile toptan satış ve distribütörlük sözleşmesi imzalandı. İzmir, Aydın, Manisa, Kütahya, Uşak ve Muğla il ve ilçeleri dahil olmak üzere tüm bölgede kurduğu güçlü dağıtım ve pazarlama ağı ile KAR-SİS ürünlerini başarılı bir şekilde tabıtmakta ve satmaktadır. Eksiksiz, zamanında teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti öncelikli hedefidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KAR-SİS ürünleri Ege Flaş İnşaat'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN