Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Su geçirmeyen laminat parke

Giriş Tarihi: 24.7.2013

Serfleks tarafından üretilen sudan etkilenmeyen parke Aquafloor, özellikleri ve kullanım alanları bakımından tüm benzeri zemin malzemelerinden farklılık yaratıyor

Serfleks Ar-ge çalışmaları ile tasarlanan bu ürünün çıkış noktası, laminat parkenin uygulama ve kullanım sırasındaki dezavantajlarıdır. Bunlar, sudan etkilenmesi, ses problemi ve çizilmeye karşı dayanımıdır. Serfleks bu dezavantajları avantaja dönüştürecek son kullanıcı ve proje sahiplerinin şikayetlerini ortada kaldıracak bir ürün geliştirmeyi hedeflemiş ve başarmıştır. Bugüne kadar gerek nihai tüketiciler gerekse proje sahipleri ve proje uygulayıcıları laminat parkeye alternatif olacak tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek, dayanıklı ve aynı zamanda da dekoratif bir zemin döşemesi bulamamışlardır. Aquafloor'un çıkış noktası su ile olan birlikteliğidir.

KABARTMA YAPMAZ

Aquafloor %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle kullanıcılara yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Aquafloor'un suya ve neme karşı mükemmel dayanım özelliği vardır. Aquafloor hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz. Mutfaklar, banyolar, çamaşır odaları, koridorlar, kilerler, bodrumlar, kapalı teraslar için uygun bir malzemedir. Aquafloor özellikle oteller, restoranlar, spor salonları, mağazalar ve ofisler gibi proje uygulamaları içinde önerilebilecek en uygun yer döşemesi çözümüdür. Aquafloor klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir. Bu sayede adım atma esnasında oluşan topuk sesine karşı tok akustik bir efekt verir. Ahşap yer döşemesi hissiyatını kaybetmeden, gereksiz gürültüye izin vermez. Ayrıca toz ve leke tutmaz özelliği de vardır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Su geçirmeyen laminat parke
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN