Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sessizliğini Facebook'ta bozdu

Ersu Hızır'ın genel sekreter olarak Büyükşehir'deki görevine iade edilmesinin ardından eski kadrosuna dönen Genç, sosyal paylaşım sitesinde patladı

Giriş Tarihi: 29.12.2013
Ersu Hızır'ın mahkeme kararı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde genel sekreterlik görevine geri iade edilmesinin ardından uzun süre genel sekreterlik görevini yürüten Pervin Şenel Genç, eski kadrosuna yanı genel sekreter yardımcılığı görevine geri döndürüldü. Kocaoğlu ile Hızır arasındaki hukuk mücadelesi sonrası koltuğunu kaybeden Genç, yaşananlar karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Genç, sessizliğini sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta bozdu. İsim vermeden Hızır'ı eleştiren Genç, Başkan Kocaoğlu için de aile büyüğümüz ifadesini kullandı, Fabecook'taki sayfasında Yunus Emre'nin, "Olsun be yaradan vardır. Sanma ki zalimin ettiği kardır. Mazlumun ahı indirir şahı. Her şeyin bir vakti vardır" sözünü paylaştı.

"2 yılımız çalındı"
Çeşitli internet sayfalarında kendisini hırsla suçlayanlara Yunus Emre deyişini tavsiye ettiğini belirten Genç, şöyle devam etti; "Biz nane yemedik, ailemizi karalamadık, kumpas kurmadık, 37 yıl namusumuzla hizmet verdik, mal varlığımız ortadadır. Hep mali işlerde çalıştık ne teklifler aldık ama dönüp bakmadık. Genel sekreter olmak için hiçbir çaba göstermedik ama aile büyüğümüz öyle uygun gördü. Bunu hazmedemeyenler bazılarına hizmet etti, okkanın altına biz gittik. 2 yılımız çalındı. Hayatımda hiç hırsım olmadı. Beni başkalarıyla karıştırmayın! Ancak seçim üstü içerden dışarıdan aile büyüğüme karşı gelecek zararlara karşı bir nefer olarak çalışırım. Kadro, oda, makam, para hepsi boştur, önemli olan şeref, namus, kabul edilebilirliktir. Bizim de yasal haklarımız vardır gerekirse kullanırız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sessizliğini Facebook'ta bozdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN