Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ege emniyetinde paralel tayinler

Giriş Tarihi: 25.1.2014
Ege Bölgesi'ndeki emniyet müdürlüklerinde atamalar hız kesmiyor. Son olarak İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nde 90'ı polis istihbaratta görevli olduğu belirtilen 200 polis memurunun görev yerleri değiştirildi. Önceki gün de 10 şube müdür yardımcısı ile 2 il emniyet müdür yardımcısının görev yerleri değiştirilmişti. Böylece 17 Aralık'tan günümüze İzmir'de 22 müdür ve yardımcısının görev yerleri değiştirilirken, Muğla'da 2 şube müdürü, Aydın Nazilli'de de 2 şube müdür yardımcısı yeni görevlere atanmış oldu.

24 OCAK ATAMALARI

Dünkü atamalarda yerleri değiştirilen üst düzey emniyet görevlileri şöyle: Erdal Murat Balsu, Hakan Aksoy, Beytullah Sapmaz, Murat Yeşilyurt, Ayhan Yumrukkaya, Salman Çelik, Selim Baydar, Mücahit Direm, Ramazan Alperen.

ÖNCEKİ ATAMALAR
İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nde geçtiğimiz günlerde de bazı müdür müdür yardımcısı başka görevlere atanmıştı. Bu isimler de şöyle: Halil İbrahim Karazeybek, Ayhan Saygılı, Erkan Değer, Ömür Arık, Emrullah Demir, Cihan Pehlivan, Yusuf Uysal, Oktay Kaygısız, Bülent Özel, Murat Sabuncular, Metin Tuncer, Erkan Dönmez. İzmir'de TCDD İzmir Liman İşletme Müdürlüğü'ne yönelik 7 Ocak 2014'teki operasyonun ardından Ali Şevik, Taner Aydın, Behzat Tuzcu geçtiğmiz 7 Ocak'ta görevlerinden alınıp başka birimlere atanmıştı. Operasyonu yapan müdürlerin görevden alınmasının ardından İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay da merkeze alınmış, yerine Kastamonu İl Emniyet Müdürü Sami Uslu getirilmişti.

AYDIN VE MUĞLA'DA

Aydın Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde iki emniyet müdür yardımcısı yeni görevlere atandı. Nazilli İlçe Emniyet Müdürü İlyas Karpınar'ın geçtiğimiz aylarda Aydın İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde başka göreve atanmasının ardından görevi vekaleten yürüten İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Berksoy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine asaleten atandı. İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Özgür Selçuk ise Didim İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi. Muğla'da ise İstihbarat Şube Müdürlüğü'ne ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne yeni atamalar yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege emniyetinde paralel tayinler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN