Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Aracın aracımdır'

Giriş Tarihi: 13.3.2015
'Aracın aracımdır'

Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler, 'aracın aracımdır' sloganı ile müşterilerine 50 yıldır güven ve deneyimle hizmet veriyor

Denizli'de Mercedes- Benz Yetkili Bayi konusunda 1964 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Ege'de bulunan 6 yetkili servisten biri olan Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 50 yıldır Denizli halkına hizmet veriyor. Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler, 50 yıllık deneyimi ile Denizlili otomobil severlere hizmet veriyor. Mercedes-Benz servisi konusunda Denizli'nin en iddialı yetkili servislerinden biri olan Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler, sadece Denizli değil Ege Bölgesi'nde de, kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla lider servislerden biri haline geldi. Denizli'de 50 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet yürüttüklerini belirten Mercedes- Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Mehmet Ekmekci, "Bu yıl 50 kuruluş yıl dönümünü kutlayan Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hız vermeden devam ediyor. Mercedes-Benz Yetkili servisi konusunda Ege'de 6 yetkili servisten biriyiz. Asıl amacımız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermektir" dedi.

45 KİŞİLİK EKİP

Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler'de 'Aracın aracımdır' sloganıyla hizmet verildiğini ifade eden Ekmekci, "Firmamıza gelen her araç bizim aracımızdır ve müşterimiz kendi aracına nasıl bakıyorsa biz de o şekilde bakıyoruz. Bu anlayış verdiğimiz eğitimler ile servis çalışanlarımıza da aşılanıyor. Verilen hizmetlerin ardından mutlaka müşterilerimiz ile tekrar görüşerek, araçları konusunda memnuniyetlerini ve şikayetlerini dinliyoruz. Bu sağlanan güven ve dostlu ile müşterilerimiz ile adeta bir aile oluyoruz. Eğer işinizi ve mesleğinizi seviyorsanız böyle de olmak zorundasınız" dedi. 45 kişilik bir servis ekibiyle kaliteli hizmet verdiklerini belirten Ekmekci, Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler'in servis konusunda Denizli'de en iyi servislerden biri olduğunu ifade etti, "Firmamızda araç bakım ve onarımı, temizlik işlemleri, motor, boya koruma sistemleri, orijinal parça ve vize konusunda hizmet verilmektedir" diye konuştu. Servislerine ve mağazalarına tüm Denizli halkını beklediklerini ifade eden Mercedes-Benz Denizli Yetkili Servisi Çeşmeliler Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Mehmet Ekmekci, "Denizlili tüm otomobil severleri İzmir Yolu 1. Kilometre Gümüşler Kavşağındaki servisimize bekliyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Aracın aracımdır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN