Lady Travel dünyayı gezdiriyor

Giriş Tarihi: 29.7.2015
Lady Travel dünyayı gezdiriyor

Lady Travel Satış ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Erhan Ulutanır, İzmir çıkışlı turlar düzenleyerek fark yarattıklarını söyledi. Ulutanır, "Egelileri, Kurban Bayramı'nda THY kalitesiyle dünyanın en güzel şehirlerine götürüyoruz" dedi

İzmir'in en eski turizm acentelerinden Lady Travel, İzmirlilere dünyayı gezme fırsatı sunuyor. 25 yıldır, İzmirliler'e unutamayacakları tatil anılarını yaşatan Lady Travel, gerçekleştirdiği İzmir çıkışlı turları ile hem yolda geçen süreyi kısaltıyor hem de tura katılanlara daha fazla süre gezme imkanı tanıyor. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen turlar, Kurban Bayramı'nda da devam ediyor. İzmir çıkışlı turlarının kısıtlı günleri olan İzmirliler için çok büyük avantaj sağladığını belirten Lady Travel Satış ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Erhan Ulutanır, "Geçtiğimiz Ramazan Bayramı ve hareketli geçen yaz dönemi boyunca turlarımız büyük ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor. Biz de bu taleplerin doğrultusunda, kısıtlı süreleri olan İzmirlilerin en güzel ve en verimli tatillerini yapmaları için çalışıyoruz" dedi.

25 YILLIK DENEYİM

25 yıllık deneyimi ile İzmir çıkışlı turlar düzenleyerek fark yaratan Lady Travel, 5 günlük Kurban Bayramı tatilinde Türk Hava Yolları (THY) kalitesi ile İtalya, İspanya, Baltık Ülkeleri, Uzak Doğu, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ve dünyanın birçok noktasına turlar düzenliyor. Ramazan ayının sona ermesiyle birlikte turizm sektöründe ciddi bir canlanmanın yaşandığını belirten Lady Travel Satış ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Erhan Ulutanır, "Kurban Bayramı'nın tatil için en güzel dönem olan Eylül ayına denk gelmesi turlarda hareketlilik yarattı. Lady Travel olarak çok özel tatil fırsatları sunuyoruz. İtalya, İspanya, Fransa başta olmak üzere birçok tatil seçeneklerimiz mevcut. Bu turların dışında ise Uzak Doğu ile Amerika'nın doğu ve batısında içine alan geniş kapsamlı turlarımız bulunuyor. Her kesime ve her gelir gurubuna uygun olarak düzenlenen turlarımız ile herkese tatil yaptırmak istiyoruz. 25 yıllık tecrübemizi İzmirliler ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz" diye konuştu. Lady Travel'ı diğer acentelerden ayıran en önemli özelliği ise İzmir çıkışlı turlar düzenliyor olması. THY ile direkt olarak turun yapılacağı kente uçulduğunu belirten Ulutanır, "İzmir çıkışlı turlar yokken, Avrupa'nın herhangi bir noktasındaki tura katılmak için öncelikle İstanbul'a gidiliyordu. Yine turdan dönerken de Avrupa'dan İstanbul'a geliniyor. Sonrasında İzmir'e aktarma yapılıyordu. Böyle bir tabloya baktığımızda tatilin 2 günü yolda geçiyordu. Şimdi bayram tatili arife günü ile birlikte toplam 5 gün. İzmir çıkışlı turlarımız ile bu 5 günü doya doya gezerek yaşayacağız. Eskiden olsa 5 günün maksimum 3 günü gezilebilir 2 günü de yolda geçerdi. Direkt uçuşlar ile İzmirliler'in vakitlerini yollarda geçirmeden uzun süreli tatil yapmalarına olanak sağlıyoruz. Tatile erken başlayış geç dönüş imkanı sunuyoruz" dedi.

HER ŞEHİR BİR BAŞKA GÜZEL

Lady Travel'in İzmirliler'e özel Kurban Bayramı için hazırladığı turlar ise şunlar;
Baştan başa İtalya turu: Erken indirimli fiyatın geçerliği olduğu tur 23-27 Eylül günleri arasında 579 eurodan başlayan fiyatlarla 4 gece 5 gün olarak planlandı. Tur Roma, Floransa, Venedik ve Milano başta olmak üzere Verona, Garda, Simirone, Castelli Romani, Pisa ve Siena'yı görme fırsatı sunuyor.
İspanya turu: Avrupa'nın iklimiyle en çok ilgi gören ülkesi İspanya'nın en muhteşem kenti Barselona başta olmak üzere Andorra, Girona, Pigueras, Sitges, Penedes, Salvador Dali'nin evi Flamengo Gecesi'nden oluşan rüya gibi bir tatil. 23-27 Eylül günleri arasında 4 gece 5 gün olarak planlanan tur 699 eurodan başlayan fiyatlar ile sunuluyor.
Eşsiz benzersiz süper program: İtalya ve Fransa'yı kapsayan tur 23-27 Eylül günleri arasında 4 gece 5 günden oluşuyor. 579 eurodan başlayan fiyatlar ile İzmirliler'in beğenisine sunulan tur Nice, Monaco, San Remo, Milano, Torino, monte Carlo, Cannes, Genova, portofino, Grasse, St. Paul De Vence'yi kapsıyor.
İspanya'nın 3 muhteşem şehri: Barselona, Madrid ve Valencia'yı kapsayan tur 23-27 Eylül günleri arasında 769 eurodan başlayan fiyatlar ile en gözde turlar arasında yer alıyor. 4 gece 5 gün olarak planlanan turda keyifli bir Akdeniz turu sizleri bekliyor.
Roma Floransa: İtalya'nın başkenti ve tarihi dokusu ile akıllarda uzun yıllar iz bırakacak Floransa'nın dahil olduğu tur ise 549 eurodan başlıyor. 23-27 Eylül günleri arasında gerçekleştirilecek tur 4 gece 5 günden oluşuyor.
Fransa-Belçika turu: Fransa'nın Başkenti Paris ve Belçika'nın Başkenti Brüksel'i kapsayan turda Brugge'yi de görme imkanı sunuluyor. Fransa Belçika turu, 799 eurodan başlayan fiyatlarla İzmirliler için 23-27 Eylül günlerinde önemli bir alternatif olarak dikkat çekiyor.
AvusturyaÇek Cumhuriyeti: 2 gece Avusturya'nın Başkenti Viyana, 2 gece de Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Brag konaklamalı tur 23-27 Eylül günleri arasında 439 eurodan başlayan fiyatlarla tatil yapmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.
Çek Cumhuriyeti- Macaristan: Farklı bir coğrafyayı gezmek isteyenlerin ilgisini çekebilecek tur olarak dikkatleri çeken Prag ve Budapeşte turu 439 eurodan başlayan fiyatlarla 23-27 Eylül günleri arasında gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lady Travel dünyayı gezdiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN