Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kuru gürültü değil icraat bekliyoruz

Giriş Tarihi: 2.4.2016
Kuru gürültü değil icraat bekliyoruz
AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel , Konak Belediyesi'ne yönelik eleştirilerine, Basmane Meydanı'nda davul çalarak cevap veren İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak'a "Pekdaş'ı uyandırmak için çalıyorsa sözümüz yok" diye cevap verdi.
Twittter'dan açıklamalarda bulunan Yıldırım, "Ben CHP Konak İlçe Başkanı'nı eleştirmedim. Sayın Başak, değer verdiğim, saygı duyduğum birisidir. Ben kendisini ilçe başkanı olarak biliyorum.
Eğer, Sayın Pekdaş ile Sayın Başak yer değiştirdiyse, Belediye'yi Sayın Başak yönetiyorsa bilelim. Yok değilse, belediye hizmetlerine yönelik eleştirilerimizde muhatabımız Sayın Pekdaş'tır.
Varsa söyleyecek sözü, dinleriz. Ayrıca biz Sayın Başkan'a '2 yılda tek bir somut icraatınız yok. İmar, mülkiyet, , çevre sorunları had safhada' dedik. Sayın Başak bizi yanlış anlamış olmalı ki, boynunda davulla Belediye'nin önüne çıkmış. Konak halkı sizden kuru gürültü değil hayatını kolaylaştıracak icraatlar bekliyor. Davulu eğer Sayın Pekdaş uyansın ve çalışsın diye çalıyorsan, ona söyleyecek sözümüz yok.
İstersen Mehteran'la takviye bile edebiliriz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuru gürültü değil icraat bekliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN