Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Estrella’dan bölgesel fazlalıklara çözüm

veya sporla azaltılamayan yağları yok edecek yöntemlerin gün geçtikçe arttığını bildiren Yıldız Uysal, Estrella’da bölgesel incelme uygulamalarının başarıyla yapıldığını söyledi

Giriş Tarihi: 6.4.2016
Estrella’dan bölgesel fazlalıklara çözüm
Yaza girerken tüm kadınların toparlanma, sıkılaşma ve selülit problemlerini giderme derdine düştüğünü dile getiren Estrella Güzellik Firma Sahibi Yıldız Uysal, "Teknolojiyi en iyi şekilde kullandığımız merkezimizde tüm bu sorunlara yönelik bölgesel incelme ve şekillenme uygulamalarını yapmaktayız. isyen kontrolünde yapılan bu uygulamaları tamamen kişinin memnuniyetine ve sonuca yönelik uyguluyoruz" dedi. Bu konularda vela shape, ultra radio frekans cihazı ve lenf drenaj cihazlarıyla tek seansta dahi gözle görünür sonuçlar elde ettiklerini dile getiren Uysal "Bu cihazlar bayanların vücut imajları ile ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için ameliyata gerek duymadan çözüm sağlıyor. Aynı zamanda bu uygulamalar eve kapanmayı gerektirmeyen, kullanımı ve uygulanması kolay, oldukça konforlu, derinlemesine etkili gelişmiş klinik protokolleriyle tutarlı sonuçlar veren vücut şekillendirme tedavisi uygulamalarıdır" dedi.

KURTULMAK MÜMKÜN

Yıldız Uysal, bazen alınan bir takım elbisenin ceketi son derece güzel dururken eteğinin dar gelebildiğine, bunun nedeninin bölgesel fazlalıklar olduğuna çekerek, şöyle devam etti: "Alt bedeniniz ile üst bedeniniz birbiriyle uyuşmayabilir. İşte bunun nedeni bölgesel fazlalıklarınızdır. Bu fazlalıklardan kurtulmanın yolu ise Bölgesel Zayıflama yöntemleridir. Vücudumuzun belli bölgelerinde biriken, diyet veya sporla azaltamadığımız yağları yok edecek yöntemler gün geçtikçe artıyor. Kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü sistemler var. Diyet uygulayıp dikkatli beslensek de spor yapsak da vücudumuzun bazı bölgelerini bir türlü inceltemeyiz. Karındaki yağlanma, kalçalardaki fazla yağlar, üst bacaklardaki yağlanma, bel bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmak özellikle zordur. Bu gibi durumlarda devreye bölgesel zayıflama yöntemleri girer."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Estrella’dan bölgesel fazlalıklara çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN