Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teleset’te hedef,en prestijli markaların ilk tercihi olmak

Giriş Tarihi: 2.11.2016
Teleset’te hedef,en prestijli markaların ilk tercihi olmak

Teleset Group, günlük hayatımızda kullandığımız çok sayıda cihaza parça sağlıyor. Tüketici elektroniğinden beyaz eşyaya, iletişimden otomotive kadar birçok sektörde tedarikçi olarak öne çıkan grubun hedefi, parça tedariğinde dünyanın en prestijli markalarının ilk tercihi olmak.

MAKİNE PARKI
Teleset Group Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çam, son teknolojiye sahip makine parkıyla üretim yaptıklarına dikkat çekerek kendilerine güvendiklerini ve hedeflerine yaklaştıklarını ifade etti. Çam, artarak devam edeceğini belirttiği başarıyı ise sinerjik yönetim anlayışı ve değer yaratmayı esas alan organizasyon yapısı ile yakaladıklarını söyleyerek, şöyle devam etti: "30 yıllık iş deneyimi, güvenli ve güçlü itibarımızı iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve şirketlerimiz için katma değere dönüştürüyoruz. Fark yaratan, yüksek performansa sahip takımımız ile kurumsallığın tüm gereklerini yerine getiren modern tesislerimizde üretim yapıyoruz."

SÜREKLİ YATIRIM
Teleset Group beyaz eşya ve elektronik piyasasında rekabetçiliği ve güvenilirliği ile ön plana çıkarak rakiplerine göre müşterilerine özel avantajlar sağlamakta. Çam, stratejik yaklaşımla teknolojik yatırımları sürekli hale getirerek üstün kalitede ürünler sunmanın ve sektörde öncelikle talep edilen firma olmanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.

ÜÇŞİRKET, DOKUZ FABRİKA
Temelleri 1986'da atılan Teleset Group, Manisa Organize Sanayi Bölgesi ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteriyor. Toplamda 60 bin metrekare kapalı ve 125 bin metrekare açık alan olmak üzere 3 şirket, 9 fabrika, 8 ana ürün grubu ve 2 bini aşkın çalışanıyla kablo, kondanser, metal parça, kalıp ve strafor ambalaj üretimi gerçekleştiriyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teleset’te hedef,en prestijli markaların ilk tercihi olmak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN