Türkiye’nin en modern ve en yeni altyapısı Denizli’de

Giriş Tarihi: 20.5.2017
Türkiye’nin en modern ve en yeni altyapısı Denizli’de

DESKİ’nin 2016 Yılı Faaliyet Raporu görüşmelerinde konuşan Başkan Zolan, “Türkiye’nin en modern altyapısı Denizli’de” dedi

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi, Mayıs ayı oturumunun 4. birleşimi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleştirildi. 'Denizli Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı Kesin Hesabı ile Taşınır Mal Yönetimi Ayrıntılı Hesap Cetveli ve İcmal Cetveli" ve "Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü 2016 yılı Kesin Hesabı ile Taşınır Kesin Hesabı'nın görüşülüp kabul edildiği toplantıda DESKİ 2016 yılı Faaliyet Raporu oylandı. Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan, "Biz sorunları ötelemek değil çözmek istiyoruz bizden sonraki nesiller rahat etsin. Denizli'de artık 100 yıl altyapı konuşulmasın. Türkiye'nin en yeni altyapısı, modern, sağlık, hijyen anlamında Denizli'de" dedi.

2 BİN 140 KM ALTYAPI
Denizli merkezde altyapının 3'te 2'sinin bittiğini, sadece bir bölge kaldığını belirten Başkan Zolan, "Onu da yapacağız. Biz kendimizi düşünüp şehrin geleceğini, ihtiyacını ötelersek başta kendimize hesap veremeyiz. DESKİ' nin geçen yıl 1 milyon 275 bin metre içme suyu hattı yaptı. Bu mesafe neredeyse buradan İstanbul'a gider gelir. Bazı ilçelerimiz ilk defa yağmur suyu hattı ile tanıştı. Geçen yıl toplam 2 bin 140 kilometre altyapı yaptık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye’nin en modern ve en yeni altyapısı Denizli’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN