Kırklar Caddesinde Kaldırım Çalışmaları Başladı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
Kırklar Caddesinde Kaldırım Çalışmaları Başladı
Belediyesi, yürütmeyi planladığı kaldırım çalışmalarına Halitpaşa Mahallesinin ardından Ergenekon Bulvarı Kırklar Caddesinde devam ediyor. Bu yıl kaldırım çalışmaları ile asfaltlama çalışmalarına ağırlık verecek olan Erzincan Belediyesi, bu çalışmaların ilk örneklerini sergilemeye başladı.
Erzincan Belediyesi, bu yıl on mahallede toplam 175 km uzunluğunda kaldırım imalatı, 100 km de asfalt kaplama çalışması gerçekleştirecek.
Erzincan Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı İnşaat Ekibinin yürüttüğü çalışmalar ile mahalle aralarında kaldırım problemini ortadan kaldırıyor. Belediye ekipleri son olarak Kırklar Caddesinde kaldırım yapımı çalışmalarına başladı.
Bölgeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy kent genelinde asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına hız verdiklerini ifade ederek, “Altyapı çalışmaları sonucu yollarda ve kaldırımda oluşan olumsuzlukları bir an önce çözüme kavuşturuyoruz. Artık yol ve kaldırım sorunumuz olsun istemiyoruz. Şu anda kaldırım ve yol ihtiyacı olan bölgelerde de arkadaşlarımız çalışmalarını hızla sürdürüyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırklar Caddesinde Kaldırım Çalışmaları Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN