Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HIZLI YÖNTEM: AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?

  • 1
  • 1
HIZLI YÖNTEM: AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?
HIZLI YÖNTEM: AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi Nasıl Yazdırılır?

Anadolu Üniversitesi'nin Açık Öğretim Fakültesi'nde (AÖF) okuyan öğrencilerin AÖF sınavlarına girecekleri yerler geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan AÖF sınavlarına girmeden önce ilk yapılacak ilk işler arasında "Sınav giriş belgesini çıkarma" bulunuyor.

Çünkü unuttuğunuz da ya da kayıp ettiğinizde sınava girmeniz mümkün olmayacaktır.

HIZLI YÖNTEM: SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ÇIKARTILIR?

1- Öncelikle bu linke tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. (https://login.anadolu.edu.tr/login.aspx)

2- Giriş yaptıktan sonra bu linke tıkladığınızda "Sınav giriş belgesi" karşınıza çıkmış olacaktır. (https://aof.anadolu.edu.tr/ogrenci/SinavGirisBelgesi.aspx)

SINAV YERİ BELGESİ NASIL YAZDIRILIR?


Belgenin sağ üst tarafında yer alan "Yazıcı" ikonuna tıklayarak kağıdı yazıcınıza gönderebilirsiniz. Böylece giriş belgenizi en hızlı şekilde çıkartmış olursunuz.

Sizler için hazırladığımız bu rehber bile sınav giriş yerleri ve hangi derslerden sınava gireceğiniz ile ilgili detayların bulunduğu "sınav giriş belgesi yazdırma" işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu içeriğimiz ile beraber "Sınav yerleri açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak? Giriş belgesi nereden alınır? Nasıl çıkartılır?" sorularınızı yanıtlamış olduk.

BİZE ULAŞIN