Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hafta vizyona giren filmler

 • 1
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

VASAT BİR HAFTA!

GÜLŞAH N. MARAŞLI

Sizlere seyirlik açısından güzel bir hafta geçirmeniz üzere rehberlik etmeye devam ediyoruz.

Ancak bu hafta sinema açısından hakikaten vasat bir hafta. Ama yine de içlerinden biri mutlaka sizin filminiz!

Şimdide iyi seyirler.

 • 2
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

KRALIN KILICI: FİNAL FANTASY XV (KİNGSGLAİVE: FİNAL FANTASY XV)

Yönetmen: Takeshi Nozue

Fantastik tutkunları, önce sizinle başlayalım, bu film tam size göre!

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan, 115 milyondan fazla satarak dünyayı kasıp kavuran Final Fantasy oyun serisi, Kralın Kılıcı: Fınal Fantasy XV ile beyazperdeye geliyor. Hayranları tarafından heyecanla beklenen Final Fantasy XV'in dünyasında geçen olayları konu alan film, bugün vizyonda.

Kutsal Kristal'in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis'in emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive Birliği yer almaktadır. Bu birlik Kral Regis'i ne pahasına olursa olsun korumakla görevlendirilmiştir. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis zorlu bir kararla karşı karşıya kalır – oğlu Prens Noctis ile Niflheim'ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya'yı evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek. Kralın pes etmesine rağmen, imparatorluğun kötü emellerini gerçekleştirmesi için hiçbir şey uğruna durmayacağı kısa sürede belli olur. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ile dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive'dir.

 • 3
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

BOL ŞANS

Yönetmen-Senaryo: Gökhan Yılmaz

Oyuncular: Selim Gülgören, Burçin Abdullah, Emir Benderlioğlu, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkin, Semra Dinçer, Onur Şirin, Yusuf Çetin, Ahmet Baki Kurtuluş

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

İlle de yerli film izleyelim diyorsanız, bu filmle size bol şans dileyelim.

Deniz, İstanbul'da arkadaşının barında şarkıcılık yapar ve bu hayatından gayet memnundur. Babasının ölümü üzerine doğup büyüdüğü köye gelir. Cenaze işlerini hemen halledip dönmeyi planlamaktadır; ancak hesapları Buse ile karşılaşınca sekteye uğrar. Buna bir de babasının ölümünün arkasındaki kirli oyunlar eklenince, köyde kalıp babasının işletmekte olduğu açık hava sinemasını almak ister. Bu durum onu köyün belalısı Ümit, onun arkasında görünmeyen yüz olarak duran belediye başkanıyla karşı karşıya getirir. Ümit'in de Buse'ye aşık olduğu öğrenildiğinde işler içinden çıkılmaz bir hal alır ve Deniz, Ümit ve Buse'yi geri dönülmez bir yola sokar.

 • 4
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

VİRAL

Yönetmen: Henry Joost, Ariel Schulman

Oyuncular: Sofia Black Delia, Analeigh Tipton, Travis Tope, Colson Baker

Sıradan bir film… gidip gitmemek size kalmış. Ama gişeye gittikten sonra geri dönmeye kalkmayın!

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Genç kardeşler Emma ve Stacey Güney Kaliforniya'da Shadow Canyon kasabasındaki hayatlarına adapte olmaya çalışmaktadırlar. Babaları kasabanın okulunda fen bilgisi öğretmeni olarak çalışmaya başlamış ve ailesine yeni bir başlangıç yaptırmak istemektedir. Emma, annesinin şehir dışında olması sebebi ile ebeveynlerinin ilişkisindeki gerilimin yükselmesinden endişelenmekte, kız kardeşi asi Stacey ise erkek arkadaşı CJ ile vaktini geçirmektedir.

Emma'nın arkadaşı Gracie'nin gizemli bir hastalığa yakalanması ile birlikte kardeşlerin hayatı tepe taklak olmak üzeredir. Acil durum karantinası ile birlikte babalarından ayrı düşerler ve kendilerini korumak zorunda kalırlar. Genç kardeşler, Emma'nın aşık olduğu Evan'ı hastalık kapmış üvey babasından kurtarırlar ve virüsün hayal ettiklerinden çok daha kötü olduğunun farkına varırlar. Virüs, bulaştığı kişiyi etrafındakilere öldüresiye bir şekilde saldırmasını sağlayan ve diğer kurbanlara sıçramaya çalışan, saldırgan asalak bir solucandır. Stacey hastalığın belirtilerini göstermeye başlayınca, Emma kardeşinin bu parazite karşı yenik düşmemesi için elinden geleni yapar. Stacey'nin durumu kötüye gittikçe ve komşuları hastalığa yenik düşmeye başlayınca, Emma ve Evan sadece Stacey'i değil aynı zamanda kendilerini de kurtarmak için savaşmalıdır.

 • 5
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

BARBİE UZAY MACERASI

Yönetmen Andrew Tan

Oyuncular: Erica Lindbeck, Robbie Daymond, Kimberly Woods

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Bu da çocuklara göre. Çocuklarınızı götürüp götürmemek size kalmış. Artık yıllanmış, ısıtılıp ısıtılıp tekrar tekrar perdeye taşınan bir Barbie hikayesi için çocuklarınızı bir salona hapsetmek istemiyorsanız, güzel bir Açıkhava gezisi tercih edebilirsiniz.

Barbie, sevimli ve sadık yardımcısı Pupcorn ile uçan kaykayının üstünde uzak evrenlere yolculuk yapan kozmik bir prensestir. Bir gün, parıltılı yıldızlar loşlaşmaya ve bu parıltılı yıldızların gökyüzündeki dansları yavaşlamaya başladığında her şey değişir. Barbie, yepyeni ve güzel bir gezegene yıldızları kurtarma özel ekibine katılmaya gider. Orada heyecan verici uçan kaykayları ile galaksiyi kurtarmak için görevli, yetenekli bir grup ile takım olur. Barbie, kalbinin sesini dinlerse takım arkadaşlarının da yardımıyla bütün evrenin beklediği lider olabileceğini keşfetmeye başlar!

 • 6
 • 6
Bu hafta vizyona giren filmler
Bu hafta vizyona giren filmler

YÜCE ADALET (THE WHOLE TRUTH)

Yönetmen: Courtney Hunt

Oyuncular: Keanu Reeves, Renee Zellweger, Gugu Mbatha Raw, Kenneth Chol

Keanu Reeves hayranıysanız sakın bu filmi kaçımayın!

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Beyazperdenin nahif görünümlü haşin oyuncusu Keanu, sizi yine dakikalarca kendine bağlayacak ve bu zamanın bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Yazıp yönettiği Frozen River (2008) filmiyle Oscar Ödülü'ne aday gösterilen Courtney Hunt'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu Nichlas Kazan'ın imzasını taşıyor. Başlıca rollerde Keanu Reeves, Gugu Mbatha-Raw ve Renée Zellweger'ın yer aldığı film, son derece varlıklı bir adam olan babasını öldürmekle suçlanan bir genci ve savunma avukatının hikayesini ele alıyor.

BİZE ULAŞIN