Türkiye'nin en iyi haber sitesi

filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Cem Yılmaz'ın senaryosunu, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği 2008 yapımı filmi, bu akşam bir kez daha izleyicisi ile buluşacak. GORA'nın devamı niteliğinde olan komedi filmi, konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Öyle ki, filmde Cem Yılmaz'a birçok ünlü oyuncu da eşlik ediyor. Bu noktada, filmi ilk kez izleyecek olanlar tarafından 'AROG nerede çekildi, konusu ne ve oyuncuları kimler?' sorularına yanıt aranıyor. İşte, , oyuncuları ve çekildiği yer...

AROG filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Arif Işık'ın başından geçen maceraların anlatıldığı ve GORA'nın devam niteliğinde olan filmi, bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Konusu ile olduğu kadar oyuncuları da dikkatleri üzerine çeken filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Cem Yılmaz üstlenirken başrolünü de Cem Yılmaz yapıyor. Filmde Yılmaz'a birçok ünlü oyuncu da eşlik ediyor. Bu doğrultuda da, filmi ilk kez izleyecek olanlar tarafından 'AROG konusu ne, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?' sorularına yanıt aranıyor. AROG filminin konusu, oyuncuları ve çekildiği yer hakkındaki bilgiler haberimizde.

AROG filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

AROG FİLMİNİN KONUSU

Halı satıcısı Arif, kahramanlıklarıyla G.O.R.A. gezegeninde yalnızca dost edinmekle kalmaz, bol bol düşman da edinir.Yaptıkları yüzünden düşmanlarının gazabını hissetme zamanı gelmiştir. Komutan Logar Arif'i bir zaman makinesiyle 1 Milyon yıl geriye, taş devrine ışınlar.

Burada Arif, kendine olan sonsuz güveni sayesinde halkın arasına karışır. Elbette mağara adamları için bu karşılaşmanın etkisi büyük olur ve yaşamlarında açık büfe, fıskiye gibi yeniliklerle medeniyetle biraz erken tanışırlar.

AROG filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Arif, taş devrinde çabuk arkadaş edinse de tek isteği bir an önce şimdiki zamana, hamile karısı Ceku'nun yanına dönmektir. Bunun için bir zaman makinası yapmak üzere baş döndürücü hızda bir teknolojik ilerlemeden başka bir şeye seçeneği yoktur. Artık tek amacı ilkel çağdaşlarını çağlar arasında bir bir atlatarak en kısa sürede bugünün hatta yarının teknolojisine getirmektir.

Arif'in hızlandırılmış evrim süreci, gelişme konusunda farklı fikirleri olan bazı taş devri insanını kızdırmaya başlar. Medeniyetler arası çatışma nedeniyle Arif kısa sürede kendi hayalindeki gelecek projesine uymayan bir dizi toplumsal zorlukla karşı karşıya gelir.

AROG filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

AROG FİLMİ OYUNCULARI

 • Cem Yılmaz
 • Zafer Algöz
 • Özge Özberk
 • Ozan Güven
 • Özkan Uğur
 • Nil Karaibrahimgil
 • Rıdvan Dilmen
 • Hasan Kaçan
 • Metin Keçeci
 • Muhittin Korkmaz
 • Sabri Günay
 • Emre Demirkapı
 • İlker Ayrık
AROG filmi konusu ne, oyuncuları kimler? AROG filmi nerede ve ne zaman çekildi?

AROG NEREDE VE NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Taş Devri atmosferinin izleyici ile buluşturulduğu filmi 2008 yılında Afyonkarahisar'da çekildi. Frig Vadisi'nin eşsiz yapısı, Taş Devri hissi yaratmak için kullanıldı. Vadide yer alan mağaralar, su kuyuları, düzlük alanlar AROG filminin birçok sahnesinde yer alıyor.
Vadiyi gezenler, AROG filminden hatırladıkları birçok mekan ile karşılaşabiliyor.

SON DAKİKA