Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

 • 1
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç'ın düğün tarihi netleşti

Merve Boluğur-Murat Dalkılıç çifti, 24 Ağustos'ta Adile Sultan Yalısı'nda hayatlarını birleştirecek.

5 aylık ayrılıktan sonra Murat Dalkılıç'ın ısrarlarına dayanamayan ve aşka devam kararı veren Merve Boluğur, sevgilisinin evlilik teklifine 'Evet' cevabı verdi. Çift, bu kararın ardından evlilik hazırlıklarına başladı. Boluğur ile Dalkılıç'ın, 24 Ağustos'ta Adile Sultan Yalısı'nda evleneceği öğrenildi. Çiftin nikah şahitlerinden biri de yakın arkadaşları Pelin Karahan olacak.

 • 2
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Aman yanlış anlaşılmasın
Ünlü oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bir erkek arkadaşı ile birlikte yemek yedi. Mola, "Kendisi çok yakın arkadaşım olur" diyerek yanlış anlaşılmaların önüne geçmek istedi.

 • 3
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan çiftinin oğlu olacak

Neslişah Alkoçlar-Engin Altan Düzyatan çifti, bebeklerinin cinsiyetini öğrendi.

Engin Altan Düzyatan'la geçtiğimiz yılın ağustos ayında evlenen ve 4 aylık hamile olan Neslişah Alkoçlar, erkek bebek bekliyor. Bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesinin ardından ailede "Şehzade geliyor" esprileri yapıldı. Özellikle Hülya Koçyiğit'in, torununun çocuğunu kucağına alacağı günü büyük heyecanla beklediği öğrenildi.

"Milliyetçi bir kızım"

Neslişah Alkoçlar'ın, "Amerika'da doğum yap" diyen yakınlarına "Hayır, ben milliyetçi bir kızım. Çocuğumu da ülkemde doğurmak istiyorum" yanıtını verdiği ortaya çıktı.

 • 4
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Ümit Karan'dan Survivor itirafı

Survivor'ın eski yarışmacılarından Ümit Karan, konuk olduğu 'Bi Dünya Şov ' programında şaşşırtan bir açıklama yaptı.

Survivor yarışmasında çok zorlandığını söyleyen Karan, "Survivor çok zor bir yarışma. Acun'u defalarca beni göndermesi için ikna etmeye çalıştım. Çok yalvardım, 'bırak gideyim' diye. Hatta 1 ay boyunca bunalıma girip kimseyle konuşmadım" dedi.

 • 5
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Bir set aşkı daha

Set aşklarına bir yenisi daha eklendi. "Kaderimin Yazıldığı Gün" dizisinde rol alan Ali Yerlikaya ve Ayşenur Özkan, aşk yaşamaya başladı. İki sevgili, önceki akşam Bebek'te görüntülendi. Genç oyuncular, "Setten çıktık, dondurma yemeye geldik" demekle yetindi.

 • 6
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Bade İşçil hakkında şok iddialar

Boşanma arifesinde olan Bade İşçil-Malkoç Süalp cephesinden gelen iddialara bir yenisi daha eklendi. Günaydın yazarlarından Bülent Cankurt, Süalp'in yakınlarının asıl suçlu olarak Bade İşçil'i gösterdiklerini yazdı.

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:

Oyuncu Bade İşçil Süalp, iki yıllık eşi Malkoç Süalp'ten psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açmış ve dava dilekçesindeki iddialar, geçen hafta magazin gündemine damga vurmuştu. Sonra Bade Hanım'ın boşanma dilekçesini geri çektiği ortaya çıktı ama iddialar yenilir yutulur gibi değildi.

Dilekçede özetle şunlar yazıyordu: "Davalı koca, her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyor. 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemiyor. 'Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın dadı verecek, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra'ya yatılı okula göndereceğim, artık onu göremeyeceksin' diyerek yeni doğum yapmış Bade Süalp'i psikolojik yönden yıprattı. Boşanmak için 600 bin lira tazminatın yanı sıra, çocuğu için aylık 30 bin lira iştirak nafakası ve kendisi için aylık 40 bin lira tedbir nafakası istiyoruz."

GÜNLÜĞÜNE İDDİALARININ TAM TERSİNİ YAZMIŞ

İş adamı Malkoç Süalp, bu iddialar karşısında sessizliğini koruyor ve konuşmaya da niyetli görünmüyor ama ben yakın çevresinden birkaç kişiyle konuşmayı başardım. Onlar öyle iddialarda bulundu ki, en az İşçil'in iddiaları kadar şaşıracaksınız.

Malkoç Süalp'in yakınlarının iddialarına göre; Bade İşçil, hamileliğinde panik atak olmuş ve birçok sorun da bu yüzden çıkmış. Dört defa panik atak geçirmiş ve doğumdan sonra normal olmayan davranışlara başlamış. Kızının gerginliği babasına da yansıyınca, baba İşçil doğum için gittikleri hastanede olay çıkarmış.

Malkoç Bey, doğuma girip çocuğunun göbek bağını kendisi kesmek istemiş ama Bade İşçil'in babası, "O adam kızımla bebeğinin duygusal bağını ortadan kaldırmak istiyor, göbek bağını o kesemez" diye ortalığı karıştırmış. Bade İşçil de bunu babası gibi yorumlayıp dilekçeye yazmış.

Bade İşçil, Malkoç Süalp'in oğlunu emzirmesini istemediğini ve kötü bir baba olduğunu iddia ediyor ama günlüğüne tam tersini yazmış. Söylenenlere göre İşçil, Azur'u doğurduğu günden itibaren günlük tutmuş ve oğlunu emzirdiğini, Malkoç Bey'in kendisine nasıl yardımcı olduğunu, ne kadar iyi baba olduğunu yazmış.

KIRILMADIK EŞYA BIRAKMAMIŞ

Yakınları, Malkoç Bey'in Azur'u 2 yaşında Londra'ya götüreceği iddialarının da yalan olduğunu söylüyor. Malkoç Bey; oğulları doğduktan beş gün sonra İşçil'le birlikte 2 yaşından 6 yaşına kadar Papatya Anaokulu'na gitmesi, daha sonra da ilkokulu ENKA İlköğretim Okulu'nda okuması için kayıt yaptırmış.

İddialara göre İşçil, oğluna hastalık derecesinde düşkünmüş. Oğlunu, Malkoç Süalp'in ailesinden, hatta Malkoç Bey'den bile kıskanmış. Kayınvalidesi ve eşinin teyzesi çocuğu kucağına almaya kalktığında sinir krizleri geçirmiş! İşçil'in kıskançlıkları yüzünden altı dadı, bir de yardımcı kadın istifa edip gitmiş.

İşçil; sadece çocuğunu değil, eşini de aşırı derecede kıskanıyormuş. Bu aşırı kıskançlık yüzünden birçok olay yaşanmış. İşçil eşini, iş ve özel çevresinde birçok kez zor durumda bırakmış. Hatta bir keresinde Malkoç Süalp, şirkette üst düzey bir kadın yöneticiye BMW 5.20 otomobil tahsis edince ortalık karışmış. Bade İşçil "O kadın, nasıl benimle aynı arabaya biner? Nasıl ona benim arabamın aynısını alırsın? O zaman bana Bentley alacaksın!" deyip ortalığı birbirine katmış. Bu kıskançlık krizi sırasında da evde kırmadık eşya bırakmamış.

Bir başka gün, yurt dışından bir arkadaşının 'Görüşelim' mesajını görüp Malkoç Süalp'in yüzünü tırmalamış. Bir kıskançlık krizi sırasında da Malkoç Bey'in dizüstü bilgisayarını, yazıcıyı ve elektronik eşyaları camdan aşağı atmış.

NİŞANTAŞI'NDA EV BANKADA PARA

İşçil'in oturdukları Savoy Sitesi'nde eşiyle kavga edip küfür yağdırdığı ve site güvenliğinin tutanaklarına girecek derecede olayların büyüdüğü kulağıma geldi.
Bade İşçil, mahkemeye gidip "Boşanmak istiyorum ama barınacak yerim yok" diyerek barınma isteğinde bulunmuş. Mahkeme, Bade İşçil'in talebini kabul etmiş ve iki ay korunma tedbirlerinin uygulanmasına karar vermişti.

Ayrıca, Malkoç Süalp'in 'öfke kontrolü, stresle başa çıkma, şiddeti önlemeye yönelik farkındalık sağlayarak tutum ve davranış değiştirmeyi hedefleyen eğitim ve rehabilitasyon programlarına katılması' kararlaştırmıştı. Bu konuyu da Süalp'in yakınlarına sordum. Bade İşçil'in Nişantaşı'nda boş bir evi, banka hesabında da yüklüce para varmış.

Bu arada Süalp, Bade Hanım'a evlendikten sonra bir de ofis hediye etmiş; yani bir de ofisi varmış. Süalp'in yakın çevresinin iddiaları böyle. Kim doğru, kim yalan söylüyor bilmiyorum ama adli tatil bittikten sonra karşılıklı olarak boşanma davası açacak olan çiftin boşanma sürecinin çok sancılı olacağı kesin.

 • 7
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 13 Temmuz 2015

Cansu Dere'nin gizemli aşkı

Uzun süredir kimseyle görüntü vermeyen Cansu Dere, bir süredir Fransa'da.

Güzel model, önceki gün Fransa tatilinden bu kareyi paylaşınca dedikodu kazanı kaynamaya başladı.

Söylentilere göre Cansu Dere, yüzü olduğu dünyaca ünlü bir markanın üst düzey yöneticilerinden bir Fransız ile aşk yaşıyor.

BİZE ULAŞIN