Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

 • 1
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Özge Özpirinçci'nin denizle imtihanı

Güzel oyuncu Özge Özpirinçci de Bodrum'dan sonra tatil için Çeşme'yi tercih etti. Özpirinçci, önceki gün sevgilisi Burak Yamantürk denize girerken görüntülendi. Suyun soğukluğundan şikayetçi olan güzel oyuncu, denize girmekte bir hayli zorlandı.

Özpirinçci ile Yamantürk ikilisine, yakın dostları Buğra Gülsoy da eşlik etti. Sevgilisi Nilüfer Gürbüz'ü sahilde bırakıp deniz keyfi yapan yakışıklı oyuncu, uzun süre denizden çıkmadı. Gülsoy, fit vücuduyla da dikkat çekti.

Kaynak: Takvim

 • 2
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Murat Aşık ile sevgilisi aşka geldi

Esra Eron'dan boşandıktan sonra gönlünü işletmeci Gökçen Paprika'ya kaptıran Murat Aşık, sevgilisiyle Çeşme tatilini sürdürüyor. Sosyetik iş adamı, önceki gün Paprika ile Zio Beach'te objektiflere takıldı. Aşka gelen çift, denizde romantik anlar yaşarken böyle görüntülendi.

 • 3
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Ece Erken: Hamileyken karnıma tekmeler attı

Boşanma davası açan eşine karşı boşanma davası açan sunucu Ece Erken dilekçesinde kocasının hamileyken karnına tekme attığını ileri sürerek, çocuğunun bakımı için 5 bin dolar aylık nafaka talep etti.

Sunucu Ece Erken, kendisine boşanma davası açan eşi Serkan Uçar'a karşı boşanma davası açtı. Uçar'ın boşanma davasına cevap veren Erken, eşinin hamileliğinde karnına tekme attığını ve bir alışveriş merkezinde yerlerde sürükleyerek zorla arabaya bindirdiğini iddia etti.

Çocuğunun bakımı için aylık 5 bin dolar nafaka isteyen Erken, kendisi için tazminat ve nafaka talep etmedi.

Dilekçede şöyle denildi:

"TABURCU OLURKEN BİLE YALNIZDIM"

"Serkan Uçar, geçen yıl 9 Kasım'da intihar edeceğine ilişkin Erken'e e-posta gönderdi. 'Ben beyin olarak çökmüş, yürek olarak yanar vaziyetteyim. Bu acıyla ve sensizlikle daha fazla yaşamak istemiyorum. Bana yaşattığın her şey için teşekkür ederim. Eğer hakkım varsa hakkımı helal ediyorum. Oğlum inşallah sağlıklı doğar. Ona iyi bakacağını biliyorum ve adını Eymen koyman beni çok mutlu eder. Seni çok seviyorum ve seni çok severek ayrılıyorum bu dünyadan. Özür dilerim karım özür dilerim güzel anne özür dilerim tek sevdiğim. Hoşçakal' diye yazdı...

Serkan Uçar'ın, Ece Erken'in hamileliği döneminde yazdığı intihar notu, nasıl bir kişiliğe sahip olduğu göstermektedir.

Serkan Uçar'ın uyguladığı psikolojik ve fiziksel şiddetin sona ermemesi, her olaydan sonra özür dilemesi, sonra aynı davranışları tekrarlaması, evlilik birliğinin devamında kusurlu olanın asıl kendisi olduğunu gösteriyor. Erken, hamilelik döneminde tüm doktor kontrollerine yalnız gitti...

Hastaneden taburcu olurken dâhi kocası yanında olmadı. Doğum masrafını ve sünnet harcamasını bizzat kendisi karşıladı. Doğumdan bir hafta sonra küçüğün sünnetini eşi yanında olmadan tek başına yaptırdı. Lohusalık döneminde yalnız bırakıldı. Eşi ise gece hayatının cazibesine kapıldı...

Ece Erken, Evliliğin birinci ayında ünlü bir alışveriş merkezinde gezerken kocası tarafından sürüklenerek zorla arabaya bindirildi ve aracın kapıları kilitlenerek aracın içinde tartaklandı. Özür diledi. Erken affetti...

Hamileyken eşi tarafından karnına tekme atıldı. Bir gece kulübünde eğlenirken öfke nöbeti tutan Uçar, herkesin duyabileceği şekilde 'Bu karıyı boşayacağım' dedi. Kayınpederi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edildi."

"TEHDİT MESAJLARINI ECE YOLLADI"

SABAH'a konuşan Serkan Uçar ise tehdit mesajlarıyla ilgili olarak Erken'i suçlayarak "Tehdit mesajlarını benim telefonumdan kendi cep telefonuna kendisi yollamış. Tehdit mesajlarını madem ki ben gönderdim, o zaman neden doğrudan savcılığa giderek şikâyetçi olmadı? Neden bekleyerek, mesajlardan 3 ay sonra aile mahkemesine gitti?" dedi.

 • 4
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Cem Yılmaz'a icra şoku

Danimarka'da bir gösteriyi iptal ettiği iddiasıyla icra takibi başlatılan Cem Yılmaz, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada "Adımı kullanarak sahte sözleşme yapmışlar" dedi.

Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da geçen yıl parasını aldığı gösteriyi gerçekleştirmediği iddia edilen komedyen Cem Yılmaz hakkında başlatılan icra takibinin altından dolandırıcılık çıktı.

Hakkında icra takibi olduğunu SABAH'tan öğrenen ünlü komedyen, avukatı aracılığı ile İstanbul 21. İcra Müdürlüğü'ne itiraz ederek bir dolandırıcılıkla karşı karşıya olduğunu öne sürdü. Süreç, ICO Concerts Aps adlı firmanın 160 bin lira alacağı için ünlü komedyene icra takibi başlatmasıyla başladı.

SABAH'ın haberi üzerine Yılmaz'ın avukatı Rengin Gönenç, takip başlatılan müdürlüğe giderek dosyaya itiraz etti. İtirazda "Yılmaz'ın ismi kullanılarak Danimarkalı organizasyon şirketiyle bir gösteri anlaşması yapılmış. Cem Yılmaz'ın ne alacaklı ile ne de diğer borçlu ile herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır ve tarafları tanımamaktadır" denildi.

Gönenç, SABAH'a yaptığı açıklamada ise Yılmaz'ın tüm organizasyonlarının kendisine ait olan CMYLMZ Fikir Sanat Şirketi tarafından yapıldığını açıkladı. Haber yayımlandığında Yılmaz'ın Bulgaristan'da olduğunu belirten Gönenç, ünlü komedyenin sözleşmede adı geçen Sinan Serin'i tanımadığını söyledi.

Serin hakkında gerekli hukuki çalışmayı başlatacaklarını belirten Gönenç, "Eğer organizasyon şirketiyle Serin aralarında bir bağlantıya ulaşırsak her iki taraf için de suç duyurusunda bulunacağız. Yılmaz'a sözleşmeyi yolladım. 'Hayatımda ilk kez böyle bir sözleşme görüyorum' dedi" diye konuştu.

 • 5
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Bade İşçil'e sosyetik darbe

Türkiye'nin konuştuğu boşanma davası Dallas'a taş çıkartıyor! Bade İşçil'in 2 yıllık eşi Malkoç Süalp hakkındaki iddialarıyla başlayan kavga, her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor.

İşçil, geri çektiği boşanma davasını 10 Temmuz'da yeniden açmış hatta sosyetik eşine karşı koruma kararı çıkarmıştı. Kavga, 11 Temmuz'da ise karakola taşındı. Bade İşçil, Malkoç Süalp'in yasağı delerek evine geldiğini iddia ederek soluğu karakolda aldı.

'OĞLUMU KAÇIRACAK'

Bu olayın yankısı sürerken ortaya ikiz kardeş Tarkan Süalp çıktı. Kardeş Süalp, Bade İşçil'in şiddet görmediğini aksine eşi sayesinde lüks bir hayat yaşadığını söyledi. Facebook'tan yengesi için demediğini bırakmayan Tarkan Süalp, şöyle yazdı: "Bakıcısı Azur'u bana getirip eve döndüğünde 'Çocuk kaçıracaklar' diyerek ortalığı ayağa kaldırdı. Hanımefendi, site görevlilerine 'Dadılar siteden çıkmayacak. Çocuğumu kaçıracaklar' talimatı vermiş."

DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Kardeş Süalp, Emniyet'e de seslenerek Malkoç Süalp'in Bade İşçil'in evine gitmediğinin kanıtlanmasını istedi. Tarkan Süalp'ın oyuncu yengesiyle ilgili sert sözlerine sosyetik arkadaşlarından destek mesajları yağdı. Mine Kalpakçıoğlu, Bade İşçil için "Asıl gaddar olan kendisi" ifadesi kullandı. Aylin Arasıl, Biricik Suden ve Eren Tapan da güzel oyuncuyu topa tutan sosyetiklerden sadece birkaçı!

İKİZDEN ŞOK İDDİALAR

Malkoç Süalp'in ikiz kardeşi Tarkan, Facebook'taki profilinden yaptığı açıklamalarla olay yarattı. Tarkan Süalp, Bade İşçil için şöyle yazdı: "Şiddet gördüm diyorsun ama bunu diyen kadın son 1 yılda adam sayesinde nereleri gezdi bir bakın Instagram'ına. Şubat'ta babası 6 aylık oğlunu kayak seyahatine götürdü. Senin anneni bile Londra'daki evinde ağırladı. Onun arkadaşının teknesinde Yunan Adaları turu yaptın. Seni iş seyahatlerinde bile yanına aldı."

MALKOÇ SÜALP İLK KEZ KONUŞTU

Boşanma davasıyla ilgili sessiz kalan Malkoç Süalp, dün avukatı aracılığıyla ilk kez açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Müvekkilim bu asılsız haberlerle hiç olmadığı bir insanmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Kibarlığıyla tanınan müvekkilim, eşine iyi bir koca, çocuğuna iyi bir baba olmuştur. Mutlu ve huzurlu bir evlilik yürütmek için her türlü çabayı göstermiş, gerek eşine gerekse eşinin ailesine her türlü maddi-manevi desteği sağlamıştır."

ANNEYE EHLİYET ŞART

Eski manken Aylin Arasıl da Tarkan Süalp'in İşçil için yazdığı sert sözlere destek verdi. Arasıl, "Çabuk geçer umarım bu berbat süreç ve o masum fazla zarar almadan büyür. En kolay şey doğurmak..." dedi ve ekledi:

"Annelik, ehliyetle olmalı." Aylin Arasıl'ın yanı sıra Tarkan Süalp'le facebook'ta arkadaş olan birçok sosyetik isim de Bade İşçil'i çocuğu üzerinden reklam yapmakla, Süalp Ailesi'nden para koparmaya çalışmakla suçladı.

"ASIL GADDAR OLAN KENDİSİ"

Mine Kalpakçıoğlu da "Ben emindim zaten medyaya aksettirilenin politika için olduğuna. Ne koparmaya çalışıyorsa o çocuğun geleceği ile oynadı. Bir kadın bir anne nasıl yapabilir bunu; esas gaddar kendisi. Çok üzücü çok; bir çocuğa bu nasıl yapılır? Bir anne bunu yapamaz" dedi.

KADIN ŞIK OLMALI

Biricik Suden de Bade İşçil-Malkoç Süalp kavgasında iş adamının yanında durdu. Suden, Tarkan Süalp'in güzel oyuncuyla ilgili iddialarına "Şık olmalı kadın dediğin. Gelişi, gülüşü. bakışı, duruşu hatta gidişi bile" diye yazdı. Biricik Suden, yine Malkoç Süalp'e de boşanma sürecinde sabır diledi.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Emrah 1100 lira için icralık oldu

İki aracına borç sebebiyle haciz konulan Emrah, cüzi borcu yatırınca araçları teslim aldı. Ünlü sanatçıyı icralık eden olay, eski bir kiracısı ile yaşadığı dava ve zamanında yatırmadığı bir vekâlet ücreti oldu.

2010 yılında İstanbul Polat Towers'taki bir dairesini bir güzellik merkezine kiraya veren ve 5 yıllık kira sözleşmesi imzalayan Emrah, bir yıl sonra daireyi bir başkasına sattı.

Dairede uzun vadeli oturacağı ümidiyle içinde tadilat yapan güzellik merkezi, satışı nedeniyle mağdur olduklarını iddia ederek mahkemeye başvurdu ve 400 bin TL tazminat davası açtı. Yerel mahkeme davayı reddederken Yargıtay kararı bozdu ve güzellik merkezi sahibinin mağdur olduğuna hükmetti.

Dava yeniden yerel mahkemeye gönderilirken, Yargıtay kararında güzellik merkezinin avukatı Asuman Yüksel'e vekâlet ücreti olarak 1100 lira ödenmesine hükmedildi. Fakat Emrah bu vekâlet ücretini zamanında ödemedi. Bunun üzerine avukat tarafından icra takibi başlatıldı ve Emrah üzerine kayıtlı BMV ile Mini Cooper araçlara haciz kondu.

Yakalama emri çıkarılan araçlar Ulus Otoparkı'na çekilip yediemin otoparkına teslim edildi. Faiziyle birlikte 1227 lira ödeme yapan Emrah haczi kaldırdı.

 • 7
 • 16
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 15 Temmuz 2015

Sinem Kobal topa tutuldu

Kenan İmirzalıoğlu'yla aşkını artık inkar etmeyen Sinem Kobal'ın başı Arda Turan'dan yana çok dertli. Dün instagram'da bu fotoğrafı paylaşan güzel oyuncu, Arda ve sevgilisi Aslıhan Doğan'ın hayranları tarafından topa tutuldu. Sinem Kobal, eski nişanlısıyla ilgili yorumları da tek tek sildi!

BİZE ULAŞIN