Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Kutsi eski sevgilisine döndü

Kutsi 5 aylık hamile karısını bırakıp eski sevgilisine döndü.

Ünlü şarkıcı Kutsi 2008'de evlendiği, kızı Ceylin'in annesi Sinem Bayraktutar'ı, oyuncu Feyza Çıpa ile aldatmıştı. İhanet ortaya çıkınca Bayraktutar, kızını da alıp geçen yaz evi terk etmiş, boşanma davası açmıştı. Kısa bir süre sonra da "Pişmanım" diyen eşini affetmişti. İkinci çocuklarına 5 aylık hamile olan Bayraktutar, geçenlerde eve gittiğinde şok geçirdi. Kutsi'nin eşyalarını toplayıp ayrıldığı sevgilisine döndüğünü öğrendi.

"SUSMAKTAN BIKTIM"

İkinci ihanetle sarsılan Sinem Bayraktutar, şu açıklamayı yaptı: "Kutsi'nin, Feyza Çıpa'ya döndüğünü biliyorum. Telefon aramalarından yakaladım. Ağlama krizine girdim, hastalandım. Kutsi kızımızı ve doğacak çocuğumuzu bırakıp gitti. Üstelik borç içindeyiz. Susmaktan bıktım usandım! Dayanacak gücüm kalmadı. Hamile kadına merhamet etmeyen biri o. Zor günlerinde yanında ben vardım. Çocuklarıma sahip çıkacağım. İkisini de ilahi adalete teslim ediyorum. Hadi mutlu olsunlar."

Kaynak: Posta

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Gülşah Alkoçlar'a kanser şoku

Hülya Koçyiğit'in Yeşilçam'da bir dönem çocuk yıldız olarak tanınan kızı Gülşah Alkoçlar, göğüs kanserine yakalandı. 45 yaşındaki Alkoçlar, tedavi için Amerika'ya gitti.

Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar, ağustos sonunda büyük kızı Neslişah'ı, oyuncu Engin Altan Düzyatan'la evlendirmişti.

Günlerce konuşulan görkemli bir düğün yapan ve ailece çok keyifli günler geçiren Alkoçlar, kısa süre önce göğsünde kanserli bir kitle olduğunu öğrendi.

Kanser şokuyla sarsılan Alkoçlar, hastalığını başta özellikle annesi Hülya Koçyiğit'ten gizledi. Ailesinde göğüs kanserine yakalanan kimse olmayan Alkoçlar, gerekli testleri yaptırdıktan sonra da geçen günlerde Amerika'ya gitti. Önceki gün İstanbul'a dönen Alkoçlar'ın önce ameliyat yerine kemoterapi göreceği öğrenildi.

KİTLE KÜÇÜLTÜLECEK

Göğsündeki kitle küçültülecek olan Alkoçlar'ın gerekirse ameliyat olmasına karar verilecek. Eşi Ender Alkoçlar, kızları Neslişah ve Aslışah bu zor döneminde annelerinin üzerine titriyor, moralini yüksek tutmak için ellerinden geleni yapıyor.

İki hafta önce İpek Ayaydın'ın nikahına beraber katıldığı annesine Neslişah Alkoçlar, sosyal medyadan duygusal bir mesaj gönderdi ve "Bu dünyaya bir daha gelsem yine annem olarak seni seçerim. Seni çok seviyorum. Sen iyi ki varsın" yazdı.

Kaynak: Akşam

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

"Deniz Seki evlenecekti ama..."

Modacı Gülşah Saraçoğlu, 2010 yılında evlenip iki yıl sonra boşandığı işadamı Selçuk Yentur ile yeniden nikah masasına oturdu. Ünlü modacı, Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı ve düğününe dair merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Gülşah Saraçoğlu'nun açıklamaları şöyle;

"OĞLUM ANNE VE BABASININ DÜĞÜNÜNÜ GÖRDÜ"

Bizi bir araya çocuğumuz Aslan getirdi. Anne babasının düğününü gören bir tek benim oğlum var sanırım. Çocuklu bir gelin oldum ben de.Biz eşimle birbirimizi çok seviyoruz ama tekrar birlikte olmamızda çocuğumuzun da çok büyük bir etkisi var. Ailelerimiz bir araya geldi. Eskiden yaşananlar da dahil hiçbir problem kalmadı aramızda.

"SABRETTİM VE KAZANDIM"

Ben eşim için her zaman iyi şeyler söyleyen bir kadın oldum. Sabrettim ve kazandım. Birçok ünlü isim vardı davetliler arasında. Nükhet Duru, kıymetlimdir, o da geldi.

"BU OLAYLAR OLMASA DENİZ SEKİ EVLENİRDİ"

Beni son derece üzen bir durum var ki; yakın arkadaşım Deniz Seki düğünüme gelemedi. Deniz kalbini çok sevdiğim ve maalesef herkesin çok yanlış yorumladığı biri. Bana evlenmeden önce bir gün telefon açtı, evleneceğim Deniz'in içine doğmuş olacak ki, "Sen evleneceksin ve muhakkak düğününde olacağım." dedi, ama olamadı. Deniz şu an nerdeyse kalbim ve dualarım onunla. Masum olduğuna da yürekten inanıyorum. Bu olaylar olmasaydı Deniz Seki evlenirdi. Çünkü sevgilisiyle birbirlerini çok seviyorlardı.

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Halit Akçatepe'den iyi haber

Yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen ve sağlık durumu herkes tarafından merak edilen usta oyuncu Halit Akçatepe, sağlığıyla ilgili sevindirici haber verdi.

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Akçatepe, sağlık durumunun sorulması üzerine "Hiçbir b.kum yok." diyen usta oyuncu, yeniden çekilmesi gündemde olan "Hababam Sınıfı" filminden ise haberdar olmadığını söyledi.

"Sizi yeniden sinemada görebilecek miyiz?" sorusuna cevaben "Benim çektiğim filmler yakında sinemada oynayacak." diyen Akçatepe, sinemaya döndüğünün de müjdesini verdi.

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Eski aşıklar pişti oldu

Demet Evgar, şimdilerde evli olan eski aşkı Sarp Levendoğlu'nu görünce hızla kaçtı. İkili yine de aynı karede görüntülendi.

Önceki akşamki 'Pek Yakında' filminin galası, tatsız bir piştiye yol açtı. Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu olan Birce Akalay ile evlenen Sarp Levendoğlu, aynı davette eski sevgilisi Demet Evgar'ın olacağını bile bile galaya katıldı.

EVGAR'IN GELECEĞİNİ BİLİYORDU!
Cem Yılmaz'ın yakın arkadaşı olan Evgar, galaya önce gelen isim oldu. Güzel oyuncu, gazetecilere poz verirken kapıda Levendoğlu ve Akalay çifti belirdi. Eski sevgilisini fark eden Demet Evgar, hemen kaçarak filmin gösterileceği salona girdi. Magazin muhabirlerine adeta düşman olan Sarp Levendoğlu ise Evgar'la aynı karede görüntülenmemek için uzun süre gazetecilerle konuştu. Ancak yine de eski sevgililer aynı karede görüntülenmekten kurtulamadı.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Ceylan'ı sil Burak

Burak Özçivit, Fahriye Evcen'le yeni bir aşka yelken açtı ama eski sevgilisi Ceylan Çapa'nın fotoğraflarını Instagram'dan kaldırmadı. Evcen ve Çapa'nın hayranları, oyuncuya çok kızdı.

Burak Özçivit, Ceylan Çapa'yla ilişki yaşadığı dönemde aynı dizide rol aldığı Fahriye Evcen'le set fotoğraflarını Instagram hesabında paylaşıyordu. Bu durum, Çapa'nın kıskançlık krizine girdiği dedikodularına yol açmıştı. Şimdi işler tersine döndü. Çapa'dan ayrılıp Evcen'le aşk yaşamaya başlayan oyuncu, yeni sevgilisinin tüm ikazlarına rağmen eski fotoğraflarını Instagram'dan kaldırmadı. Ceylan Çapa, ilişkileri sona erdikten sonra Burak Özçivit'in tüm fotoğraflarını sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarından silmişti. Özçivit'in yeni birlikteliğine rağmen Çapa'nın fotoğraflarını saklaması ise tepki çekti. Şimdi hem Çapa'nın hem de Evcen'in hayranları, o kareleri silmesi için oyuncuya mesaj yağdırıyor.

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 2 Ekim 2014

Hamilelik sorusuna yanıt yok

Kısa süre önce evlenen Gamze Topuz ve Ümit Kantarcılar, önceki gün Nişantaşı'nda objektife takıldı. Hamilelik iddiasıyla ilgili soruları yanıtsız bırakan ikili, City's'de alışveriş turuna çıktı.

BİZE ULAŞIN