Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

 • 1
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Tolga Karel'in çapkınlık gecesi

Günay Musayeva ile evli olan Tolga Karel, önceki gece çapkınlıktaydı. Oyuncu, saklanmak yerine eğlendiği güzelle basına poz verdi.

Azeri model Günay Musayeva ile evliliğinden 1 çocuğu olan Tolga Karel, uslanmak bilmiyor. Çapkınlıkları yüzünden evliliği sallantıda olan Karel, önceki gece de kural bozmadı. Ünlü oyuncu, geç saatlere kadar Asmalımescit'teki Zilly Pera adlı mekanda iki kadın ile eğlendi. Mekanda esmer bir güzelle hayli samimi olan Tolga Karel, çıkışta sergilediği rahat tavırları ile görenleri şaşkına çevirdi.

'ASLI'CIĞIM, YANIMA GELİR MİSİN?'

Karel'in yanındaki Aslı isimli güzel, basın ordusu karşısında şaşkınlık yaşayınca 10 metre ileride bekledi. Tolga Karel de "Aslı'cığım problem yok, yanıma gelir misin?" dedikten sonra kız arkadaşıyla aynı taksiye bindi. Oyuncu, Karel, "Günay Hanım ile evlilik devam edecek mi? sorusuna ise "Bu sizi ilgilendirmez, işinize bakın" diyerek oradan ayrıldı.

 • 2
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Asena Erkin'e frikik önlemi

Caner Erkin, 25'inci yaşını kutlayan Asena Erkin'in frikik vermesini önlemek için eşine siper oldu. Erkin de çantasıyla önlem aldı.

Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, 25'inci yaşını önceki gün Akaretler'deki Limoncello'da kutladı. Pasta kesiminden sonra mekana dansöz çağıran Asena Erkin, masalar üzerinde eğlendi. Erkin, dansöz ile birlikte daha rahat oynamak için şoförüne VIP aracından babet ayakkabılarını getirmesini istedi. Erkin çifti, saat 03.00'te hızlı adımlar ile mekandan çıktı. Çıkışta "Pepsi'yi testiye, Caner'i Messi'ye değişmem ulann" tweet'iyle ilgili soruları yanıtlayan Asena Erkin, şöyle dedi: "Evet, yine söylüyorum, eşimi asla Messi'ye değişmem."

Asena Erkin, süper mini elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Caner Erkin, eşinin otomobile binerken frikik vermemesi için büyük çaba harcadı. Araca onun arkasından binen ve kollarını açarak habercilerin görüntü almasını engelleyen futbolcunun "Elinle kapa, çantayı koy" diyerek de Asena Erkin'i uyardığı duyuldu.

 • 3
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Bilge Öztürk ile Özgür Mumcu dudak dudağa yakalandı

Geçen şubatta kısa bir flörtün ardından yollarını ayırıp arkadaş kalmaya karar veren Bilge Öztürk ve Özgür Mumcu, önceki akşam Asmalımescit'te dudak dudağa objektife yakalandı. Mumcu ve Öztürk, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Mumcu muhabirlerden fotoğrafları silmelerini istedi, aldığı yanıt "hayır" olunca sinirler gerildi. Ardından Öztürk devreye girip "Lütfen fotoğrafları silin. İkimizin de sevgilisi var, mahvoluruz" dedi. O teklife de olumsuz yanıt alan ikili, tartışarak mekana döndü.

 • 4
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisinin olaylı uçuşu

Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisiyle gittiği Paris seyahati, sıkıntılı başladı. Ünlü çift havalimanında önce x-ray, sonra harç pulu, ardından bavullarla ilgili problem yaşadı.

Son dizisi kötü reytingler yüzünden yayından kaldırılan Kıvanç Tatlıtuğ'un yakasını talihsizlikler bir türlü bırakmıyor. Önceki gün hem iş hem de özel bir davet için Paris'e giderken havalimanında görüntülenen yakışıklı oyuncu, uçağa binene kadar soğuk terler döktü. Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer, x-ray aracından geçerken sürekli uyarı sinyali verdi.

AYAKLARININ TOZUYLA DAVETE

Dizer, tüm takıları ve paltosunu çıkarıp defalarca cihazdan geçmek zorunda kaldı. Sevgilisini bekleyen Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez 'harç pulu krizi' yaşadı. Yurt dışına çıkış harçlarını yatırmayı unutan ikili, tam Dış Hatlar bölümüne giriş yapacakken en başa geri döndü. Bavullarıyla ilgili de sıkıntı yaşayan yakışıklı oyuncu ve Başak Dizer, uzun uğraşlar sonucunda uçağa binip Paris'e gitmeyi başardı. Ünlü çif, önceki akşam da Paris'teki Türkiye Büyükelçiliği'nde verilen davete katıldı.

CEM'LE BULUŞTU

Önceki akşam büyükelçilikte verilen davete 'Pek Yakında' filminin tanıtımı için Fransa'da olan Cem Yılmaz da katıldı. Yılmaz ile Tatlıtuğ, davetin en çok ilgi gören isimleriydi.

Kaynak: Takvim

 • 5
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Ebru Şallı meydan okudu

Sinan Akçıl'ın 'Ruslar güzel' yorumuna aşkı Ebru Şallı, 'Güzeller ama 30'undan sonra çirkinleşiyorlar' yanıtı verdi.

Ebru Şallı, önceki gün pilates serisinin son DVD'sinin tanıtımında boy gösterdi. Şallı, özel hayatıyla ilgili de samimi açıklamalar yaptı. Ünlü model, müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl'ın "Rus kadınları çok güzel" sözleri hatırlatılınca da Türk kadınlarını savunmaya geçip şunları söyledi: "Rus kızları güzel ama bizim kızlarımızın hakkını yememek lazım. Türk kadınları yaşlanmıyor ama Ruslar, 30'undan sonra çirkinleşiyor." Akçıl'ı bir kadınla görse kıskanmayacağını söyleyen Şallı, "Sinan, milyonların sevgilisi rahatsız olmam ama o aynı tepkiyi vermez" dedi.

 • 6
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Sibel Can sultanlar gibi karşılandı

Araplar'ın da sevgilisi olan Sibel Can, Kuveyt'in en zengin ailelerinden birinin düğününe katıldı. Sultan gibi karşılanan Can için otele Türk bayrağı asıldı.

Türkiye kadar Arap ülkelerinde de çok sevilen Sibel Can, önceki gün farklı bir deneyim yaşadı. Ünlü sanatçı, Kuveyt'in en zengin ailelerinden biri olan Al Wazzan Ailesi'nin düğünü için ülkeye gitti. Özel davetli olarak Kuveyt'e çağrılan Sibel Can, sultanlar gibi karşılandı. Düğünün yapıldığı Jumeirah Messilah Beach Hotel isimli süper lüks otelde konaklayan güzel sanatçı, yaşadığı deneyimlere ait fotoğraf ve videoaları da instagram hesabından paylaştı.

FOTOĞRAF YASAĞINI DELDİ

Cep telefonuyla fotoğraf çekmenin yasak olduğu düğünde kural bozan güzel sanatçı, giydiği kırmızı kıyafetiyle de yine göz kamaştırdı. Düğünün sahipleri, onur konuğu olan Sibel Can için düğün yapıldığı salonun kapısına Türk Bayrağı astırdı. Bayrağımız önünde gurur pozu vermeyi de ihmal etmeyen güzel sanatçı, düğünde birkaç şarkı söyleyerek Kuveytli hayranlarını bir kez daha mest etti.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 18
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014
Magazin gündeminden başlıklar: 29 Kasım 2014

Belçim Bilgin'den ikinci çocuk sinyali

Bir oğlu olan Belçim Bilgin, 'Kız çocuk istiyorum' diyerek Yılmaz Erdoğan'la ikinci bebeği düşündüklerinin sinyalini verdi.

Yılmaz Erdoğan'la evliliğinden 5 yaşında Rodin isimli bir oğlu olan Belçim Bilgin, ikinci çocuk sinyali verdi. "Rodin, kardeş istemiyor çünkü krallığını paylaşmak istemiyor" diyen oyuncu, "Bir kız çocuğum olmasını çok istiyorum" dedi. Eşinin kendisine ne yaptıysa futbol izletemediğini ancak oğlu Rodin sayesinde sıkı bir Beşiktaşlı olduğunu söyleyen Bilgin, ekledi: "Oğlumla sürekli maç izliyoruz. Bol bol futbol oynuyoruz.

BİZE ULAŞIN