Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Dizi aşkı gerçek oldu

Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı.

Dizi setinde yakınlaşan iki ünlü oyuncunun, arkadaşlığı 1 ay önce aşka dönüştü. Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un beraberliklerini setteki arkadaşlarıyla da paylaştığı, "Birbirimize iyi geliyoruz ve çok mutluyuz" dedikleri öğrenildi.

Sarıkaya, 14 Kasım'da evli ve iki çocuk babası işadamı Murat Süğlün'le görüntülenmişti. Fotoğraflarının basına yansımasının ardından ünlü oyuncu ilişkisini bitirmişti. Hayranlarının tepkisiyle karşılaşan Sarıkaya'yı sıkıntılı günlerinde rol arkadaşı Çağatay Ulusoy yalnız bırakmadı. Sarıkaya da, uyuşturucu temin etmek suçundan hakim karşısına çıkan Ulusoy'un hep yanında oldu. Çiftin bu zorlu süreçlerde yakınlaştığı konuşuluyor.

Sarıkaya daha önce de rol arkadaşı Tolgahan Sayışman'la aşk yaşamıştı.

Kaynak: Vatan

 • 2
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru'ya veto!

Müzisyen Sinan Akçıl'la sürpriz aşkla magazin gündemine damga vuran Ebru Şallı'ya şok! Önceki gün sevgilisiyle Twitter'da mesajlaşan ünlü sunucu, karşısında bir anda Akçıl'ın hayranlarını buldu.

Şallı'ya "Sen araya girme" gibi yorumlar yapan Sinan Akçıl'ın hayranları; müzisyene şöyle seslendi: "Her şeyin mükemmel de bir de kalbinin seçimini doğru yapabilsen!". Bu mesaj üzerine Akçıl da fanlarına susma ricasında bulundu,

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YILBAŞINDA AYRILAR
Sevgilisinin özellikle kadın hayranlarının tepkisiyle karşılaşan Ebru Şallı, Akçıl'ın fan kulübü üyelerine sevgi mesajları göndermeyi de ihmal etmiyor!

Sinan Akçıl, yılbaşında Almanya'da 3 ayrı konsere birden imza atacak. Şallı ise sevgilisinin yanında olmak yerine çocuklarıyla birlikte İstanbul'da 2014'ü karşılayacak.

 • 3
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hülya Avşar bir dövme daha yaptırdı

Geçtiğimiz sene çenesine yaptırdığı dövme nedeniyle büyük eleştiri alan Hülya Avşar, işi inada bindirdi.

İNAT ETTİ
Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf eleştiri yağmuruna tutulunca ünlü şarkıcı, "Çenemdeki dövmeden size ne yahu! Ben sevdim, bir tane daha yaptıracağım" dedi ve çenesine ikinci dövmesini yaptırdı.

 • 4
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşiyle sevgilisi aynı karede

Birbirlerinden köşe bucak kaçan Çetin Tekindor ile Haluk Bilginer sonunda bir araya geldi. İkiliyi buluşturan isim senarist Ece Yörenç oldu. Zerrin Tekindor'un eski eşi Çetin Tekindor ile yeni sevgilisi Haluk Bilginer, Tekindor çiftinin oğulları Hira'nın yönettiği oyunun prömiyerine katıldı. Ece Yörenç, ikiliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 • 5
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sarı Fırtına esti gürledi

Arda Turan 'Sarı Fırtına' başımızın tacı diye seslendiği Sinem Kobal'dan şok yanıt: 'Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız!'

Aşkları ve evlilikleri yılan hikayesine dönen Sinem Kobal ile Arda Turan arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. Son olarak 26 Aralık'taki düğünlerini de iptal eden ünlü çift arasındaki 'ilişki' bir türlü netlik kazanmazken; yıldız futbolcudan geçtiğimiz gün açıklama geldi. Arda Turan, Sinem Kobal için şunları söyledi: "Sinem çocukluk aşkım. Sorunlar olabilir. Sinem'le de bu durumları değerlendiriyoruz. Sarı fırtına başımızın tacı. O hâlâ nişanlım."

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'HER İNSAN HATA YAPABİLİR'
Bu sözleri söylediğinin ertesi gecesinde İstanbul'da çapkınlık turunda yakalanan Arda Turan; güzel oyuncunun kalbini bir kez daha kırdı! Turan'ın "Sarı fırtınam" diye seslendiği Sinem Kobal, dün yazdığı şu cümlelerle ilişkinin artık tamamen sona erdiğini ima etti: "Her insan geçmişte hatalar yapabilir ama önemli olan bu hatayı anlamaktır. Ama ne yazık ki; çok güvendiğin insanlar seni arkandan vuruyor. Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız."

SİNEM'İN ŞOK MESAJI!
Arda Turan'ın canlı yayında Sinem Kobal'la ilgili konuşması, dedikodulara göre güzel oyuncuyu kızdırdı. Son dönemde Turan'la ilgili basına tek kelime etmeyen Sinem Kobal, iddiaya göre yıldız futbolcunun canlı yayında kendisiyle ilgili konuştuğunu duyup Turan'a, "Bir daha benim adımı televizyonda anma" şeklinde mesaj attı.

 • 6
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Eski aşklar mazide kaldı

Dubaili sevgilisinden ayrılan Seren Serengil, geçtiğimiz gece eski eşi Ozan Kaçmaz'la aynı mekanda görüntülenmişti. Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Serengil, eski eşine döndüğü dedikodularını yalanladı. Seren Serengil, gazetecilerin "Eski eşinize mi döndünüz?" sorusunu "Eskiler mazide kaldı, eskiye dönüş yok. Yeni aşklara bakıyorum" diye yanıtladı.

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Rüyada gelen Emir

Bekir Aksoy'a, oğlunun ismi rüyasında söylenmiş! Dört aylık hamile eşi Derya Çavuşoğlu ile önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü oyuncu, "Aynı gece hem kayınvalideme, hem de bana rüyalarımızda; bebeğe Emir ismini vermemiz söylendi. Yani oğlumuzun ismi, Allah'ın emriyle Emir olacak" dedi.

DERYA - BEKİR AKSOY ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN