Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

7 ay önce kızı Vina'yı kucağına alan , basketbolcu eşi 'le evliliğini anlattı: Onunla bir ömür geçirebileceğimi ilk Atina tatilinde anladım. Beni olduğum gibi kabul etmesini, aşkını gösterme biçimini, ince ruhunu ve kalbini çok sevdim. Sürprizler bizim için çok önemli, ilişkimizi de ayakta tutuyor

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

CANER'LE ÖMÜR GEÇİREBİLECEĞİMİ ATİNA TATİLİNDE ANLADIM

Güzel oyuncu 'un son bir yıl içinde hayatında büyük değişiklikler oldu. Basketbolcu ile evlendi, ardından kızları Vina dünyaya geldi. "Film gibi bir aşk hikayemiz var" diyen ünlü oyuncu, değişen hayatını, evliliğini, karantina günlerini anlattı.

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

Müge, Caner ve Vina üçlüsünü nasıl anlatırsınız?

Aramızda çok dengeli bir uyum ve eğlenceli bir elektrik var. Bazen ben yorgun ve negatif olduğumda Caner beni hemen uyarıyor ve kendime geliyorum. Caner huysuzlaştığında da ben onun moralini yükseltiyorum. Vina da bizimle çok uyumlu. Evde herkesin istekleri ve kendine zaman ayırdıkları süreler eşit. Sadece Vina'nın etrafında dönen bir hayatımız yok. Spor yaparken, yemek pişirirken, FaceTime da toplantıdayken hep bizimle.

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

VİNA BİZDEN OTURAKLI

Vina nasıl bir bebek oldu?

Enerjik olması herhalde benim ve Caner'in enerjik olmamızdan kaynaklanıyor. Ama Vina kesinlikle bizden daha aklı başında ve oturaklı birisi olacak. Bazen öyle bakışları var ki 'Ne saçmalıyorsunuz anne baba?' der gibi...

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

Kızınızla nasıl bir iletişim kurdunuz?
Evde huzursuz bir ortam yaratmamaya özen gösteriyoruz. Yüksek sesle konuşmuyoruz. Düşüncelerimizi her zaman olumluya çeviriyoruz ki Vina bunlardan etkilenmesin. Olumsuz bir şey olduğunda, mesela diyelim duygusallaşıp ağladım, bunu ondan saklamaya çalışmıyorum. "Şu anda biraz üzüldüm, üzülünce ağlayabiliyoruz, seni çok seviyorum, merak etme, seninle ilgili değil, büyükler böyle olabiliyor bazen" diye konuşuyorum onunla. Ona hep 'Sen sevgisin, sen mucizesin, sen aşksın, çok şanslısın'... gibi güzel titreşimi olan kelimeler söylüyoruz her zaman. Onu ne kadar çok sevdiğimizi her dakika söylüyoruz. Ve her şeyi açık ve net olarak paylaşıyoruz onunla.

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

Caner Bey size bebek bakımında yardımcı oluyor mu?
Çoook yardımcı oluyor. Bazı konularda ve seçimlerde benden daha iyi hatta. Altını değiştirmek, kıyafetlerinin seçimi, kişisel gelişimini destekleyici çalışmalar, banyosu; her konuyla yakından ilgileniyor ve çok severek yapıyor. Birçok sorumluluğu paylaşıyoruz. Ben Vina'yla ilgilenirken Caner kendine zaman ayırıyor, sonra da ben kendime vakit ayırıyorum. Burada erkeklere güvenmek de çok önemli. Hiç bir zaman ona gidip de "Bak altını yanlış değiştirdin, öyle mi yapılır, çekil ben yapacağım' gibi şeyler söylemiyorum. Herkesin kendi ebeveynlik tarzı var.

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

Eşinizle bir ömrü paylaşacağınızı ne zaman anladınız?
Atina'da tatildeyken anladım. İyi anlaşmamız, eğlenmemiz, hayata karşı bakış açımız, özgürlüğümüze düşkünlüğümüz, birbirimizi yargılamıyor oluşumuz... Birçok faktör var ama en çok da beni olduğum gibi kabul etmesi, sevgisini gösterme biçimi, ince ruhu ve güzel sevgi dolu kalbi...

Müge Boz ilk kez anlattı…‘Bizimkisi film gibi bir aşk öyküsü’

Sevgili olduğunuz dönemde 'Vina' adlı şarkı sizi çok etkiliyor. Sonrasında çocuğunuza bu adı koymaya karar veriyorsunuz. Çılgın bir çift misiniz?
Evet, öyleyiz. Hayatı dolu dolu yaşamayı ve içimizden geldiği gibi filtresiz davranmayı seviyoruz. Vina ismini koyarken etrafımızdaki birçok kişi, 'Vida diye dalga geçecekler' dedi. İçimizden o geçmişti ve o anda yaşadığımız duygular çok yoğundu. Koymayalım diye aklımızın ucundan bile geçirmedik.

SON DAKİKA