Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Comolli'ye şok sözler!

Fenerbahçe'de oynadığı dönemde Alex de Souza'nın tercümanlığını yapan ve efsane futbolcu ayrıldıktan sonra görevinden ayrılan Samet Güzel, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güzel, Fenerbahçe'de geçirdiği yıllarda yaşananları aktarırken, Comolli ve Terraneo ile ilgili de şok ifadeler kullandı...

Comolli'ye şok sözler!

'de uzun yıllar boyunca tercümanlık yapan , Spor Arena Instagram canlı yayınına konuk oldu.

Comolli'ye şok sözler!

Samet Güzel'in açıklamaları şu şekilde;

19 yaşındayken Brezilya'ya gitmiştim. Annem, babam harçlık gönderiyordu. Saçlarım uzuyor tabii, berbere gittim. Ama çok pahalıydı. Bu kadar para vereceğime uzatayım saçları bari dedim. Uzatmaya başlayınca da saçların iğrenç bir dönemi var. O zaman şapka takmaya başladım. O zamandan beri şapka takıyorum.

Comolli'ye şok sözler!

'LİGLERİN BAŞLANGICI POTANSİYEL BİR TEHLİKE'
Bir futbolsever olarak maçlarını çok özledim, takımımı çok özledim. Futbol konuşmayı özledim. Liglerin başlamasını tabii ki isterim. Ancak 8-10 yıl futbol camiasının içinde bulunmuş bir insan olarak çok büyük bir tehlike görüyorum. Ligleri başlattık diyelim, birinde corona çıkarsa o zaman ne yapacağız? Potansiyel bir tehlike olarak görüyorum. Keşke ligleri başlatsak ama şu aşamada bana mantıklı gelmiyor.

Comolli'ye şok sözler!

Bu sporu yaparken maske takmak vücuduna aldığın oksijeni kısıtlamak demektir. Zaten yaz ayında oynatmayı planlıyorlar. zaten kontakt bir oyun. İkili mücadeleler oluyor. Futbol bir temas oyunudur. Şu an için liglerin başlamasını riskli buluyorum.

Comolli'ye şok sözler!

'ŞAMPİYONLUK ADAYIM...'
Şampiyonluk adayım için net bir takım söyleyemiyorum. Kendi takımımım 'ye odaklandım ama fazla bir şansı kalmadı. Matematiksel olarak şansı devam ediyor ama çok zor gözüküyor. Trabzonspor iyi bir kadro kurdu. Son düzlükleri iyi oynayan bir gerçeği var. Başakşehir var. Tahmin etmek çok zor...

Comolli'ye şok sözler!

taraftarla birlikte güzel. Futbolun keyfi taraftarla birliktedir. Bunu futbolcuya sorsan da böyledir. Zaten taraftarsız oynanan son maçlara baktığımızda hep 0-0,1-0 falan bitiyor.

Comolli'ye şok sözler!

''FENERBAHÇE'DE EKSİK OLAN FUTBOL AKLIYDI''
'de geçtiğimiz iki sene içinde önemli olan eksiklik aklıydı. Fenerbahçe'nin ne tür bir oyun oynayacağına, ne tür oyunculara sahip olacağına karar veren kişi veya kişiler demek futbol aklı. Fenerbahçe'de bu yoktu. Comolli'nin, Ersun hocanın varlığı Fenerbahçe'de bir süre bizden bir şeyler götürdü bence.

SON DAKİKA