Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a 3 yıldızından dev gelir!

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Galatasaray, UEFA ile yaptığı anlaşma nedeniyle sattığı kadar oyuncu transferi yapabilecek. Buna göre 3 yıldızın satışından toplam 25 milyon Euro gelir bekleyen Aslan'da, teknik direktör Fatih Terim'in eli oldukça güçlenecek...

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

'ın yaz dönemi için kurtuluş planı belli oldu. Sarı-kırmızılılar üç oyuncusunu satarak, transfer için bütçe yaratacak ve böylece ekonomik olarak rahatlayacak.

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

Milliyet'te yer alan habere göre Marcao, Feghouli ve Belhanda bu yaz satış listesindeki isimler olacak. Bu üç oyuncunun satılmasından en az 25-30 milyon Euro'luk bir gelir beklendiği öğrenildi. bu parayı yeni takım kurulumuna harcayacak.

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

Sarı-kırmızılılarda özelikle Marcao için bu yaz iyi teklifler gelmesi bekleniyor. Geçen yaz Atalanta'dan 10 milyon Euro'luk teklifi alan 23 yaşındaki Brezilyalı stoperi, Avrupa'nın üst düzey liglerindeki birçok takımın takip ettiği biliniyor.

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

Galatasaraylı yetkililer Marcao'nun 15 milyon Euro'dan az bir rakama satılmayacağına inanıyor. , Brezilyalı oyuncuyu 1 sene önce 4 milyon Euro'ya Chaves'ten kadrosuna katmıştı. Marcao'nun performansının yanı sıra düşük yıllık ücretinin de Avrupa ekipleri tarafından tercih edilmesinde etkili olduğu belirtiliyor.

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

İKİ İSİM DAHA SATIŞ LİSTESİNDE

Aslan'da sözleşmelerinin son senelerine gelen Feghouli (2022) ve Belhanda da (2021) yine bu yaz döneminde satış listesine girecek. Her iki oyuncudan toplam 10 milyon Euro bonservis beklendiği bildirildi. iki oyuncunun toplam 8-9 milyon Euro'ya varan yıllık ücretinden de kurtulacak.

Galatasaray'a 3 yıldızından dev gelir!

Sarı-kırmızılı kulüp bu satışlardan gelecek parayla yaz döneminde yepyeni bir takım kuracak ve kadrosunu mümkün olduğunca gençleştirecek.

SON DAKİKA