Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çiçek çalan yaşlı adam şaşkına çevirdi!

'de bir çiğ dükkanının önündeki çiçeklerin sürekli çalınması işletme sahibi Canan Baysal'ı isyan ettirdi. Baysal, güvenlik kamerası görüntülerinden aldığı kareleri panoya asarak hırsızları ifşa ediyor. Yaşanan son hırsızlık vakasındaki şüpheli ise Canan Baysal'ı daha da şaşırttı. Çünkü 2 gün üst üste gelerek dükkan önündeki çiçeği çalan kişi yaşlı başlı bir adamdı...

Çiçek çalan yaşlı adam şaşkına çevirdi!

'de çiğ köfte bayi işletmeciliği yapan Canan Baysal, iş yeri önünde yetiştirdiği çiçeklerin çalınmasından bıktı. Birçok kez çiçekleri çalınan Baysal, güvenlik kamerasına takılan çiçek hırsızlarını iş yeri önüne astığı panoda ifşa ediyor.

Çiçek çalan yaşlı adam şaşkına çevirdi!

ÖNCE SAKİNCE OTURUP ETRAFI KOLAÇAN EDİYOR

Son olarak 60 yaşlarında bir adamın sakin tavırlarıyla iş yerinin önüne gelip oturması, giderken de çiçeği saksısı ile birlikte alıp hızla uzaklaşması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Çiçek çalan yaşlı adam şaşkına çevirdi!

"BU YAŞTAKİ BİR İNSANIN BÖYLE BİR ŞEYE KALKIŞMASI BENİ ÇOK YARALIYOR"

Üst üste 2 gün gelip çiçekleri çalan yaşlı adamın fotoğrafını iş yerinin önündeki "çiçek hırsızları" panosuna asacağını söyleyen iş yeri sahibi Canan Baysal, "Özellikle korona virüsle uğraştığımız şu günlerde amcamızın bu şekilde karşımıza çıkması bizi daha çok üzdü.

Çiçek çalan yaşlı adam şaşkına çevirdi!

Hırsızlığın büyüğü küçüğü, yaşının önemi var mıdır bilmiyorum ama bu yaştaki bir insanın böyle bir şeye kalkışması beni daha çok yaralıyor. Burada en büyük yanlış bir insanın emeğinin çalınmasıdır. Bu çiçekleri burada ben yetiştiriyorum. Emek hırsızlığı en ağır hırsızlıklardandır. Yine amcanın fotoğrafını da diğer hırsızlar gibi iş yerimin camına asacağım. Gelip geçerken görür ve belki utanır" şeklinde konuştu.

SON DAKİKA