Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da korku dolu gece! "Eşim beni aldatıyor" deyip...

Dün gece 'da korku dolu anlar yaşandı. F.Y. isimli şahıs elindeki cam parçası ile yoldan geçen bir genci rehin aldı. Polisin ikna çabaları sırasında zanlı, eşinin bir başkası ile ilişki yaşadığını, o kişinin olay yerine gelmediği takdirde rehin aldığı gence zarar vereceğini söyledi. F.Y'nin cam parçasıyla kollarını kesmeye başlaması üzerine rehin aldığı genç yanından kaçarak uzaklaştı ve polislerF.Y.'yi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı

Isparta'da korku dolu gece! Eşim beni aldatıyor deyip...

Olay gece saat 02:00 sıralarında Pirimehmet Mahallesi 113 cadde üzerinde meydana geldi. F.Y.'nin cadde üzerinde elinde cam parçası ile yürüdüğünü gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

Isparta'da korku dolu gece! Eşim beni aldatıyor deyip...

"EŞİM BENİ ALDATIYOR"

Olay yerine polis ekiplerinin geldiğini gören F.Y. o sırada yoldan geçen bir genci elindeki cam parçası ile rehin aldı. Polis, 'Eşinin bir başkası ile ilişkisi olduğunu ve ilişki yaşadığı kişinin olay yerine gelmediği takdirde rehin aldığı gence zarar vereceğini' belirten F.Y.'yi uzun süre ikna etmeye çalıştı.

Isparta'da korku dolu gece! Eşim beni aldatıyor deyip...

İkna çabası sırasında F.Y. elindeki cam parçasıyla kollarına zarar vermeye başladı ve bu sırada rehin alınan genç, F.Y.'nin yanından uzaklaşmaya başladı. Polis, bu esnada F.Y.'ye müdahale ederek, rehin alınan genci kurtardı.

Isparta'da korku dolu gece! Eşim beni aldatıyor deyip...

GÖZALTINA ALINDI

Vücudunda kesik izleri bulunan F.Y. ve rehin alınan gence 112 acil servis ekipleri müdahale etti. İlk müdahalenin ardından F.Y. ve rehin aldığı genç, ambulansla hastaneye götürüldü. Daha sonra F.Y. polis tarafından gözaltına alındı. Rehin alınan gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SON DAKİKA