Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekspres 33 yaşında

1980 yılından beri yayımlanan Ekspres'in imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı, Adana'nın en etkili yerel gazetesi olduklarını öne sürerek, bunun mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 14.2.2013
Adana'da aralıksız olarak 33 yıldan beri yayın hayatını sürdüren Ekspres Gazetesi yeni yaşını coşkulu bir törenle kutladı. Gazetenin imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı, böyle mutlu bir günde tüm dostları bir arada görmenin sevincini yaşadıklarını söyleyerek, "Ekspres ailesi olarak daha nice yıllar sizlerle birlikte olacağımızı ümit ediyorum. Adana'nın en çok satan, en çok okunan ve en etkili gazetesi olmanın keyfini ve kıvancını yaşıyoruz" dedi. Sular VIP'te düzenlenen geceye katılım yüksekti. CHP Milletvekili Ali Demirçalı, Vali Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay ile seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı gecenin sunuculuğunu Zafer Geyik yaptı.

SOHBETLER VE ŞARKILAR
Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Atılgan, imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın kısa konuşmalarından sonra Sular VIP'te sahne alan sanatçılar en güzel şarkılarını seslendirdiler. Mekân sahibi Enver Dalkıran'da tüm konuklarla yakından ilgilenirken, halay şovuyla da alkış aldı. Gazetenin yaş günü pastasını ise Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan ile Hakan Bülent Yardımcı gazete çalışanları ile birlikte kesti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekspres 33 yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN