Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep'te kepler havaya

Giriş Tarihi: 2.7.2013

Gaziantep Üniversitesi'ne bağlı meslek yüksekokullarından mezun olan öğrenciler kep fırlatarak diploma sevinci yaşadı

Gaziantep Üniversitesi'nde (GAÜN) 9 meslek yüksekokulundan mezun olan 2 bin 400 öğrenci törenle diplomalarını aldı. Rektör Prof. Dr. Yavuz Coşkun törendeki konuşmasında, "Artık her biriniz parlayan yıldız Gaziantep Üniversitesi'nin birer parıltısısınız. Bundan sonraki yaşamınızda yüreğinizden insanlık sevgisini eksik etmeyin" dedi.

2 BİN 400 MEZUN

Amfi Tiyatro'da düzenlenen törene, Gaziantep Meslek Yüksek Okulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Turizm Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu, Oğuzeli Meslek Yüksekokulu, İslahiye Meslek Yüksekokulu, Nurdağı Meslek Yüksekokulu ile Araban Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olan 2 bin 400 öğrenci, öğrencilerin aileleri, ve öğretim üyeleri katıldı.

"MESLEK ERBABI YETİŞTİRDİK"
Amfi tiyatroyu dolduran öğrenci ve yakınlarının büyük bir heyecan yaşadığı mezuniyet töreninde öğrenciler toplu olarak Gaziantep Üniversitesi Marşı'nı okuyup, kep fırlattı. Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Yavuz Coşkun, ailelere çocuklarının eğitimleri konusundaki ilgilerinden dolayı teşekkür ederken, "Biz, bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı, gelip sınıflarda oturup evlerine giden değil, birer meslek erbabı olarak yetiştirmenin gayretini gösterdik" dedi. Rektör Prof. Dr. Coşkun'un konuşmalarının ardından okullarında ilk üç dereceyi alan öğrencilere ödül ve diplomaları, mezun olanlara ise diplomaları dağıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep'te kepler havaya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN