Tarsuslu çiftçiye üç odacıklı kalp pili

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde yeni teknolojilerle adını duyuran Medical Park Tarsus Hastanesi, sıradışı bir operasyona daha imza attı. Tarlada çalışırken rahatsızlanarak hastaneye getirilen çiftçi Halil Sarı'ya, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sabri Seyis ve ekibi tarafından üç odacıklı kalp pili takıldı. Aynı zamanda tansiyon ve böbrek hastası olan Sarı, "Yaşamak güzel" dedi.

SEBZE TOPLUYORDU

Kulak köyünde çiftçilik yapan evli ve 6 çocuk babası Halil Sarı, kavurucu sıcakta tarlada bamya toplarken rahatsızlandı. Sırtında ve göğsünde ağrılar yaşayan Sarı, yardım çağırmak istedi ancak sesini duyuramadı. Daha sonra tesadüfen çevreden geçenlerin görmesiyle hastaneye kaldırılan Halil Sarı'yı önce acil servis ekibi muayene etti. Kalbinde sorun olduğu anlaşılan Sarı'ya daha sonra Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sabri Seyis müdahale etti.

TABURCU EDİLDİ

Seyis'in yaptığı incelemede, çiftçi Halil Sarı'nın kalp yetmezliği yaşadığı anlaşılınca üç odacıklı kalp pili uygulamasına karar verildi. Hastanede Sarı'ya yeni teknoloji üç odacıklı kalp pili takıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarsuslu çiftçiye üç odacıklı kalp pili
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN