Şanlıurfa'da Piazza dönemi

Rönesans Holding, Piazza AVM dizisinin 3'üncüsünü Şanlıurfa'da açtı. Yeni bir AVM'ye kavuşan Şanlıurfalılar törene büyük ilgi gösterdi

Giriş Tarihi: 12.10.2013
Yatırımlarıyla kendi alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Rönesans Holding bünyesindeki Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Piazza markalı alışveriş ve yaşam merkezlerinin üçüncüsünü Şanlıurfa'da açtı. Eski otogar alanına inşa edilen Piazza AVM'nin açılışı nedeniyle düzenlenen görkemli törene Şanlıurfalılar büyük ilgi gösterdi.

KURANLAR PİŞMAN OLMAYACAK

Törene, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Yücetepe, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Amstar Global Partners (AGP) Başkanı Jason M. Lucas ile çok sayıda davetli katıldı. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, açılıştaki konuşmasında, "Piazza'yı kuranlar pişman olmayacak" dedi.

SOSYAL HAYATI ETKİLEYECEK

Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erman Ilıcak ise merkezin yöre ekonomisine yapacağı katkıdan bahsetti. Ilıcak, Piazza'nın düzenlenecek etkinliklerle bölgenin sosyal hayatını da renklendireceğini vurguladı. Ilıcak, "Bütün kadim dinlerin birleştiği noktada 12 bin yıllık tarihin üzerindeyiz. Bugün burada küçük bir satır yazabilmek bizim için büyük şeref" diye konuştu.

BÜNYESİNDE 80 MARKA VAR

Piazza yatırımcı ortağı AGP Başkanı Jason M. Lucas da konuşmasında, bir rüyanın gerçeğe dönüştüğünü belirtti. Lucas, "Sizlerin huzurunda ulusal ve uluslararası markalara güven ve destekleri için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Konuşmaların ardından Piazza'nın açılış kurdelesi törene katılan davetliler tarafından kesildi. Şanlıurfa Piazza'da ulusal ve uluslararası 80 markanın mağazalarının yanı sıra buz pisti, bowling ve sinema salonları da bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şanlıurfa'da Piazza dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN