Kahramanmaraş en çok oyu alacak

Giriş Tarihi: 27.11.2013
Başbakan Erdoğan tarafından AK Parti'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Fatih M. Erkoç, "Kentimizin çağdaş, müreffeh, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş bir dünya kenti olması için çalışacağım. Kahramanmaraş'ımızı bir adım değil 10 adım ileriye götürmek için gayret edeceğim. Bu yolda yediden yetmişe herkesin desteğini bekliyorum" dedi.

GÜVENE LAYIK OLACAĞIM

Kurulduğu günden beri bir nefer olarak görev yaptığı AK Parti'de şimdi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mücadele vereceğini belirten Fatih M. Erkoç, "Bana güvenen ve bu onurlu göreve layık gören başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimizin tüm etkenlerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bana duyulan güveni asla boşa çıkarmayacağım" diye konuştu.

BAŞARILAR DİLEDİ

Adaylığını açıklanmasından sonra yoğun bir tebrik telefonu trafiği yaşayan ve ilk demecini SABAH Güney'e veren Fatih M. Erkoç, 30 Mart seçimlerinde Kahramanmaraş olarak sadece Büyükşehir ve ilçeleri kazanmak değil, alınacak oy oranı ile Türkiye'nin en çok oyu alan ili olmayı hedeflediklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş en çok oyu alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN