Mustafa Sever: Şeffaf olacağız

Giriş Tarihi: 4.1.2014
AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever, Mersin'e yönelik tüm çalışmalarının şeffaf bir şekilde yürütüleceğini söyledi. Yeni yıla bir dizi ziyaretle giren Sever, "Belediyede yapılan ihaleler medya önünde, diğer partilerin de davet edildiği herkese açık bir ihale olacaktır. Benim hiçbir akrabam belediyenin ihalesine katılmaz, belediye müteahhitliği olmaz ve belediye ile iş yapamaz" dedi.

TARIM VE TURİZM ALTYAPISI

Mustafa Sever, Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi, Mersin Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası, Mardinliler Kültür ve Dayanışma Derneği mensupları ile bir araya geldi. Kentin kalkınması ve yatırımcı noktasında cazibe merkezi haline gelmesi için önemli projelere imza atacaklarını anlatan Sever, "Gelecek nesillerimize tarım ve turizmin altyapısını miras bırakacağız" diye konuştu.

MARKA KENT OLACAK

Mersin'i marka kent yapacaklarını ve dünya ülkeleri ile yarışacak konuma getireceklerine değinen Mustafa Sever, "Projelerimizi hayata geçirmek için bir bütün olarak çalışacağız. Mersin'de faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşları ve odalarla birlikte çalışacağız. Birlikte istişareler yapacağız. Ben Büyükşehir Belediye Başkanlığını hedefe giden bir miğfer olarak görüyorum arkasına tüm halkı, STK'ları almış, önderlik yapan bir makam olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mustafa Sever: Şeffaf olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN