HKÜ'de erken kayıt avantajı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) öğrenci kayıtlarına erken başladı. Türkiye ve yabancı ülkelerden çok sayıda üniversite adayı öğrenci kayıt için Gaziantep'e geldi

Giriş Tarihi: 28.8.2014
Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde (HKÜ) yeni dönem öğrenci kayıtları başladı. Verdiği ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye ve yabancı ülkelerden öğrencilerin tercihi olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde 2014- 2015 akademik yılı için kayıt heyecanı başladı.

ÖZEL MASA KURULDU
İlk gün kayıt için gelen öğrenci ve veliler kayıt işlemlerini tamamladılar. Kayıtların ilk gününde öğrencilerin kayıt heyecanına ortak olan Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, öğrencilerle ve velilerle sohbet ederek, onların heyecanlarını paylaştı. Çok heyecanlı ve mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler, kayıt dönemine özel kurulan bilgi edinme masalarından üniversiteleri hakkında detaylı bilgi aldılar.

5 EYLÜL'E KADAR SÜRECEK
Kayıt için HKÜ'ye gelen veliler ve öğrenciler, HKÜ'ye karşılaştıkları uygulamalar ve özel ilgiden son derece memnun kaldıklarını ifade ederek kendilerine bu imkânı sunan üniversite personeline ve Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz'a teşekkür ettiler. Kayıtlar 5 Eylül 2014 Cuma günü mesai saati bitimine kadar devam edecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ'de erken kayıt avantajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN