Türkiye'nin en iyi haber sitesi

50'den fazla ülkede Altunkaya imzası

Türkiye'nin en büyük ihracatçılarından biri olan Altunkaya Şirketler Grubu, gıda sektöründen sağlık ve temizlik sektörüne kadar birçok alanda Türkiye'yi dış pazarda başarıyla temsil ediyor

Giriş Tarihi: 28.10.2014
50'den fazla ülkede Altunkaya imzası
Merkezi Gaziantep'te bulunan ve dünyanın 50'den fazla ülkesine ihracat gerçekleştiren Altunkaya Şirketler Grubu, özellikle Orta Doğu pazarında sahip olduğu ve sektörünün lideri konumundaki birçok marka ile büyüyor. Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mahsum Altunkaya 1980 yılından bu yana Türkiye'ye değer kattıklarını ve sürekli büyüdüklerini söyledi.

GELENEĞİ BOZMUYOR

Gösterdiği istikrarlı duruş ile yıllardır Gaziantep ve Güneydoğu'da ihracat rekortmeni olan Altunkaya Şirketler Grubu, geçen yıl da geleneği bozmadı. Türkiye'nin en çok ihracat yapan 26. büyük şirketi olan Altunkaya, Ağaç Ürünleri ve Orman Mamulleri sektörü ve Meyve Sebze Mamulleri sektöründe Türkiye ihracat şampiyonu olmakla beraber Gaziantep'in de en çok ihracat yapan şirketi oldu.

SICAK İÇECEKLER

Altunkaya Şirketler Grubu'nun sıcak içecek grubundaki global markası Mahmood. Mahmood Tea ise grubun sıcak içecek sektöründeki ilk markasıdır. Sri Lanka, Irak ve İran'da ki dev üretim tesislerinde üretilen Mahmood Tea başta Ortadoğu'nun pazar lideri olmakla birlikte dünyanın birçok ülkesinde çay severleri eşsiz lezzetiyle buluşturmaktadır. Yine Mahmood Coffee Ortadoğu pazarında pazar lideri olmakla birlikte Türkiye'nin en büyük 4 markasından biri ve her geçen yıl pazar payını artırıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
50'den fazla ülkede Altunkaya imzası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN