Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldız adayları Çağ'da yetişiyor

Türk ve dünya basketbolunun önemli isimlerinden Hidayet Türkoğlu ve Şaziye İvegin Basketbol Okulu ile yıldız yetiştirecek olan Çağ Koleji'nde çalışmalar başladı

Giriş Tarihi: 15.11.2014
Yıldız adayları Çağ'da yetişiyor
NBA'ın Türk yıldızı Hidayet Türkoğlu'nun tecrübesini ve birikimini birleştirdiği markası Hidayet Türkoğlu Basketbol Okulu ve yine ülkemizin gururu Şaziye İvegin Basketbol Okulu, Çağ Koleji'nde açıldı. Eğitim alanında dünyanın tanıdığı Çağ Koleji'nde basketbol öğrenmek isteyen çocuklara ve gençlere uzmanlar tarafından eğitim verilecek.

NBA YILDIZLARI

Verilecek sosyal ve sportif eğitimlerle çocukların daha sağlıklı bireyler olacağının altını çizen Çağ Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Bayboğan, "Amacımız yapılacak çalışmalarla Türk basketboluna başarılı hizmetler sunmak ve Hidayet Türkoğlu tecrübesiyle, bölgemizden NBA yıldızları çıkarmak" diye konuştu.

RUHSAL GELİŞİM
"Çağ Koleji olarak, öğrencilerimizin fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla sportif faaliyetlere azami önem vermekteyiz" diyen Bayboğan, "Çağ Koleji olarak, Hidayet Türkoğlu ve Şaziye İvegin Basketbol Okulları'ndan Adana, Tarsus, Mersin illerinde yaşayan basketbolsever çocuklarımızın yararlanmasını sağlayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız adayları Çağ'da yetişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN