Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İskenderun'a sahil yolu

Giriş Tarihi: 25.11.2014
İskenderun'a sahil yolu

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "Mersin'den İskenderun'a kadar ulaşacak bir sahil yolu projemiz var" dedi

Türkiye Kalite Derneği (Kal- Der) tarafından İstanbul'da düzenlenen 23'üncü Kalite Kongresi'ne katılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin'in Türkiye'de vergi sıralamasında 6'ncı sırada olduğunu ancak Ankara'dan gelen paylarda çok geri planda kaldığını ifade etti. Yeni Büyükşehir Yasası ile büyükşehir ve ilçe belediyeleri arasında hizmet verme konusunda sıkıntılar yaşandığını kaydeden Başkan Kocamaz, Mersin'den İskenderun'a bir sahil yolu yapma projeleri olduğundan bahsetti.

EFQM UYGULAMASI

Başkan Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi ile bağlı kurumlarında EFQM Mükemmellik Modeli uygulamasına geçilerek, Mersin halkına daha kaliteli, etkin, verimli, hızlı ve yerinde hizmet sunmayı amaçladıklarını vurguladı. Ulusal Kalite Hareketi'ne katılıp Türkiye Kalite Derneği ile 'İyi Niyet Bildirgesi' imzalayarak, kalite ve kurumsallaşma yolunda ilk adımı attıklarını kaydeden Başkan Kocamaz, "Kurumların, kurumsallaşmayı başarabilmesi ve bunu yaparken halkın refah ve huzurunu daima ön planda tutarak, kaliteden ödün vermemesi çok önemlidir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun'a sahil yolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN