Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kulak: İnşaat sektörü gurur kaynağımızdır

Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak, inşaat sektörünün Adana'nın ve Türkiye'nin gurur kaynağı olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 23.2.2015
Kulak: İnşaat sektörü gurur kaynağımızdır
Adana İnşaat 2015 Fuarı tamamlanırken, katılımcı firmalardan Kulak İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak, sektörün gücünün gurur kaynakları olduğunu söyledi. Adana Valisi Mustafa Büyük, Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü, Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve birçok davetlinin ziyaret ettiği Kulak İnşaat standında konuklarını ağırlayan Tarkan Kulak, "Adana'da devam eden projelerimizi tanıtıyoruz. Son derece başarılı bir fuar çalışması. İnanıyoruz ki bundan sonraki dönemlerde daha başarılı ve güzel fuarlarımız olacaktır" dedi.

DÜNYAYI İNŞA EDİYOR

Tarkan Kulak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün, dünyanın dört bir yanında da başarıyla temsil edildiğini belirterek "Türk müteahhitlik sektörü dünyada ikinci durumdadır. Türk müteahhitleri bugün dünyayı inşa eder pozisyondadır" dedi. Tarkan Kulak, 200'den fazla yan sektörü besleyen, temel girdilerinin neredeyse tümünün yurt içinden karşılayan, bu özellikleriyle Gayri Safi Yurt İçi Hasıla'daki payı yüzde 6 seviyesinde olan sektörün, genel istihdamın yüzde 7'sini karşıladığına dikkat çekti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulak: İnşaat sektörü gurur kaynağımızdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN