Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkoç muhtarlarla buluştu

Giriş Tarihi: 15.5.2015
Erkoç muhtarlarla buluştu
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi. Kahvaltıda muhtarlara seslenen Başkan Erkoç, büyükşehirle birlikte bir bütün şehir olduklarına dikkat çekerek şehrin her noktasına hizmet verdiklerini söyledi. Erkoç, "Biz yola çıkarken her noktaya hizmet sloganıyla çıkmıştık. Şu anda ilimizin bütün ilçelerinde büyükşehrin hizmetlerini görmek mümkün" dedi.

HİZMETLER SÜRÜYOR

Mahallelerde yaşanan sıkıntıları birinci ağızdan dinlemek için buluşmayı gerçekleştirdiğini kaydeden Erkoç, "Su, kanalizasyon, yağmurlama hattı gibi alt yapı çalışmalarında da hizmetler KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülüyor. Bugün burada sizlerle bir araya gelmemizin sebebi mahallenizde yaşadığınız sıkıntıları sorunları birinci ağızdan dinlemek ve bu sorunların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunmak" diye konuştu.

SIKINTILARI ANLATTILAR

Erkoç'un Mado Sarayı'nda verdiği kahvaltıya, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, Genel Sekreter Yardımcıları Murat Demir, Hüseyin Ağır, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altınok, Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Esin, Mustafa Uzunlar, Murat Kayıoğlu ile diğer ilgililer ve muhtarlar katıldı. Başkan Erkoç'un konuşmasının ardından Onikişubat ilçesi mahalle muhtarları mahallelerine ilişkin sıkıntı ve sorunları dile getirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkoç muhtarlarla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN