Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TEOG birincisi Bilfen'den çıktı

Özel Çukurova Bilfen Okulları öğrencisi Arda Gürsul, TEOG-1 ve TEOG-2 sınavlarında bütün soruları doğru yaparak Türkiye birincisi oldu

Giriş Tarihi: 4.7.2015
TEOG birincisi Bilfen'den çıktı
Özel Çukurova Bilfen Okulları öğrencisi Arda Gürsul, TEOG- 1 ve TEOG-2 sınavlarında bütün soruları doğru yaparak ismini Türkiye birinciliğine yazdırdı. Sınav sonuçlarını öğrenen Alper Gürsul ile ailesi, Özel Çukurova Bilfen Okulları Ortaokul Müdürü Burhan İnan Akdeniz'i ziyaret etti. Sevinçleri gözlerinden okunan Gürsul ailesi mutluluklarını Bilfen Okulları öğretmen ve idarecileriyle paylaştı.

500 TAM PUAN ALDI

TEOG-1'de 16, TEOG-2'de ise 4 öğrencinin bütün soruları doğru yanıtladığını söyleyen Özel Çukurova Bilfen Okulları Ortaokul Müdürü Burhan İnan Akdeniz, "Bu iki sınavda toplam 20 öğrencimiz soruları doğru cevapladı. Fakat Alper Gürsul öğrencimiz iki sınavda da bütün soruları doğru cevaplayarak ve 6, 7 ve 8'inci sınıflardaki tüm not ortalamaları 100 puan üzerinden olduğu için Milli Eğitim Bakanlığının YEP puanında 500 tam puan alarak Türkiye 1'incisi oldu" dedi.

"EVE ÖDEV GÖTÜRMEDİM"
Şampiyon öğrenci Arda Gürsul ise okul hayatı boyunca eve hiçbir zaman ödev götürmediğini ve düzenli çalıştığını söyledi. Arda Gürsul, "Ödevlerimi hep teneffüs aralarında bitirdim. Eve gittiğimde hep soru çözdüm, derslerimi tekrar ettim" dedi. Arda Gürsul'a Bilfen Okulları tarafından tam altın, Bilfen Sports Plaza'dan 4 yıllık ücretsiz üyelik ve dizüstü bilgisayar hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TEOG birincisi Bilfen'den çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN