Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dr. Aşkım Tüfekçi'de 'Halk ve Hasta El Ele'

Örnek bir çalışma başlatan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi'nde yatan hastalara sağlıklı ve iyi hizmet verebilmek için büyük gayret gösteriliyor

Giriş Tarihi: 5.7.2015
Dr. Aşkım Tüfekçi'de 'Halk ve Hasta El Ele'
Adana'nın en büyük sağlık kurumlarından biri olan Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürüttüğü 'Halk ve Hasta El Ele' projesiyle yüzleri güldürmeyi sürdürüyor. Hastane yöneticisi Dr. Halil Nacar, kurum ve kuruluşlarla yapılan işbirliği sonucu hastanede yatan yardıma muhtaç hastalara destek sağlandığını, yatan hastaların her türlü ihtiyaçlarının giderilmesine gayret gösterildiğini söyledi.

YARDIM PAKETİ DAĞITILDI

Proje kapsamında hastaneye gelen Türk Kızılay Yüreğir Şube Başkanı Ahmet Bıyıklıoğlu, Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Üçgül, Orta Akdeniz Bölge Kan Müdürü Tunçhan Demir ve Türk Kızılayı personelini karşılayan Hastane Yöneticisi Dr. Halil Nacar ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ebru Güçlü Sözer, çeşitli konularda sohbet etti. Konuklar daha sonra yatan hastaları ziyaret ederek, ihtiyacı olanlara yardım paketi dağıttı.

'DURMADAN ÇALIŞIYORUZ'
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi'nde her şeyin iyi gittiğini, burada görevli sağlık personelinin kendilerine çok iyi davrandığını belirten hastalar, herkese teşekkür etti. Hastane Yöneticisi Halil Nacar, özellikle yaşlı hastaların psiko-sosyal rehabilitasyonuna destek olunması, halkın sosyal sorumluluk projelerinde yer almasının sağlanması ve kişiler arası dayanışmanın güçlendirilmesini prensip olarak kabul ettiklerini söyleyerek, "Biz hastalarımızın bir an önce sağlığına kavuşarak hastanemizden ayrılması için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dr. Aşkım Tüfekçi'de 'Halk ve Hasta El Ele'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN