Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sunar yine gururlandırdı

Sunar Grup'un en kıdemli şirketi Sunar Özlem A.Ş., İstanbul Sanayi Odası (İSO) İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine ilk kez girdi

Giriş Tarihi: 17.7.2015
Sunar yine gururlandırdı
Sunar Grup'un en kıdemli şirketi Sunar Özlem A.Ş. Türkiye'nin sanayi devlerini sıralayan İstanbul Sanayi Odası ikinci 500 listesine ilk kez girerek Sunar Grup'un başarı hanesine bir gururu daha ekledi. Osmaniye'deki tesislerinde un ve yem üretimi yapan Sunar Özlem A.Ş. sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

39 YILLIK BİR DEV

Tarıma dayalı sanayinin Çukurova'daki öncü kuruluşu Sunar Grup şirketlerinden Sunar Özlem AŞ, 1976 yılında Osmaniye'de kuruldu. Sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli unları üreten Sunar Özlem, 1997 yılında bünyesine yem üretim tesislerini ekleyerek yem sektörüne Sunar Yem markasıyla girdi. Büyük ve küçükbaş hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verecek toz, granül ve pelet normlarında, hayvan sağlığını ve verimini gözeten yemler üreten Sunar Yem, grubun diğer şirketlerinden tedarik ettiği nitelikli hammadde sayesinde, yem sektörünün en önemli sorunlarından biri olan, yem kalitesindeki istikrarsızlık problemini ortadan kaldırıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sunar yine gururlandırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN